Existují brigády a poloviční úvazky ve státní správě?

Anonymní
4.11.22 18:19

Existují brigády a poloviční úvazky ve státní správě?

Tak mě napadá, zda se dají najít menší úvazky nebo brigády taky ve státních správách, ať jde o ministerstva, nejrůznější úřady atd? Máte někdo zkušenosti?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
4.11.22 18:34

Zkrácené úvazky ano, o brigádě jsem neslysela. Oni takové výběrko nevypíší, primárně jim jde o někoho na celou pracovní dobu, ale určitě stojí za to jít tam a zkusit se domluvit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.22 18:37

Ony jsou občas i ty brigády. Na ty se ale výběrová řízení fakt nevypisují. Jinak zkrácené úvazky u nás v práci mají poměrně běžně kolegyně po návratu z mateřské, pokud o to stojí.

  • Citovat
  • Upravit
9293
4.11.22 20:33

Zkrácený úvazek určitě. Brigády podle situace, třeba v době covidu na OSSZ brigádníky sháněli.
Můžeš to zkusit. Teď nestíhají na pracáku. Zkus poslat životopis :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8518
5.11.22 07:29

My na FÚ brigádníky měli. Ale jednalo se vždy o studenty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5165
16.11.22 17:47

Na Úřadu práce jsem měla 1/2 úvazek a stále ho vypisují dokola, nemůžou ho obsadit. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.22 10:13

U nas treba brigadniky (Dohoda o pracovni cinnosti) mame, ridice, vypomoc pri inventarizaci, vypomoc do skladu kancelarskych potreb, Praha, organizacni slozka statu.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat