Existují brigády a poloviční úvazky ve státní správě?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Zkrácené úvazky ano, o brigádě jsem neslysela. Oni takové výběrko nevypíší, primárně jim jde o někoho na celou pracovní dobu, ale určitě stojí za to jít tam a zkusit se domluvit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ony jsou občas i ty brigády. Na ty se ale výběrová řízení fakt nevypisují. Jinak zkrácené úvazky u nás v práci mají poměrně běžně kolegyně po návratu z mateřské, pokud o to stojí.
- Citovat
- Upravit
Zkrácený úvazek určitě. Brigády podle situace, třeba v době covidu na OSSZ brigádníky sháněli.
Můžeš to zkusit. Teď nestíhají na pracáku. Zkus poslat životopis ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na Úřadu práce jsem měla 1/2 úvazek a stále ho vypisují dokola, nemůžou ho obsadit. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
U nas treba brigadniky (Dohoda o pracovni cinnosti) mame, ridice, vypomoc pri inventarizaci, vypomoc do skladu kancelarskych potreb, Praha, organizacni slozka statu.
- Citovat
- Upravit
Tak mě napadá, zda se dají najít menší úvazky nebo brigády taky ve státních správách, ať jde o ministerstva, nejrůznější úřady atd? Máte někdo zkušenosti?