Facka a urážení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:36
Facka a urážení

Ahoj, omlouvám se za anonym. Jsem úplně hotová a potrebuji se vypsat. Poslední dobou se s manželem vice hádáme. Odesel ze dne na den z práce, pije na antidepresiva atd. Dnes jsem šla za ním s naším šestiměsíčním miminkem na místo, kde dělá občasnou brigádu. Zapomněla jsem oběd, který jsem slíbila, že přivezu. Manžel na mě koukal naštvaně a z ničeho nic začal mluvit o mé rodině ve sprostých nadavkach. Když jsem naštvaně chtěla odejít, tak mi chtěl vytrhnout tasku, aby si vzal peníze. Při tom mi jednu vlepil a řekl, že mi nevrátí malýho, dokud mu peníze nedám. Doma jsem si vyslechla sprosté nadávky a shazování me inteligence. Poté se chtěl usmířit tím způsobem, že i když jsem hloupá, tak mě má rád. To byl opravdu vrchol. Má vysokou školu a ha si dojít dodělávám maturitu. Má cenu se s ním vůbec bavit? :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lalaláček
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 18.08.18 22:39

No ty vole, kdyby mi někdo vrazil a ještě mi pak vyhrožoval, že mi nevrátí dítě, tak by viděl takový čongo, že by se šli schovat i ti ostatní pracovníci.

Příspěvek upraven 18.08.18 v 22:39

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 18.08.18 22:39

je to krupan is vysokou skolou. Jeho inteligence težko pokulhává…Fakt tě baví být s takovou nulou?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 22:46

Kopnout do pr*ele, co s takovým

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 22:47
@Karlaska píše:
je to krupan is vysokou skolou. Jeho inteligence težko pokulhává…Fakt tě baví být s takovou nulou?

Právě, že si teď říkám, proč s ním jsem???

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 18.08.18 22:48
@171Jirka píše:

lepe by to ríci neslo.)

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 22:51
@Karlaska píše:
lepe by to ríci neslo.)

Šlo, ale on si to nezaslouží 8)

Uživatel je onlineŽirafa 69
Neúnavná pisatelka 16828 příspěvků 18.08.18 22:59
@171Jirka píše:
:pankac: Takto ;)
http://smileys.cz/…ys-cz-81.gif
@171Jirka píše: Šlo, ale on si to nezaslouží 8)
:palec:
171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 18.08.18 23:15

Kde ty deb*li vyrábí?

Příspěvek upraven 19.08.18 v 00:25

Uživatel je onlineMartha03
Kecalka 482 příspěvků 18.08.18 23:24

Určitě má cenu se s ním bavit. Neměla bys to jen tak přejít a měla by jsi umět říci dost!! Řekla bych mu (ideálně bez emocí aby to nevedlo k hádce) že takhle teda ne, že jeho chování není vhodné na úrovni manžela ani slušného otce. Nenechás se ponizovat jen proto, že on měl blbý den. Dala bych mu jasně najevo, že je toto naprosto neakceptovatelne chování a požádala ho ať se ti omluví. Pokud to ale je bezpaterni sebestredny pak co si myslí, že s VŠ je panem tvorstva a ty jsi nic pak bych se zamyslela nad tím, zda ti stojí svůj život marnit s někým kdo si neváží tebe a ani syna. Za mne pokud by mne partner uhodil nebo mi nadával před dětmi tak u mě skončil ať už by byl důvod jakýkoliv. Moc dobře vím jak toto působí na děti a své bych takovému chování nevystavila. Prcek je ještě malý ale pokud by se to mělo do budoucna opakovat už je to na pováženou i z hlediska jeho správného vývoje a vnímání rodiny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:16

Dnes e to ještě horší. Mám pocit, že se zbláznil. Celý den sprosté nadávky po telefonu. Teď řval i doma, že jsem nedala kočce a že ho s***. Nadává mi do vypatlanych krav a sviní. Úplně zešílel.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 20:18
@Anonymní píše:
Dnes e to ještě horší. Mám pocit, že se zbláznil. Celý den sprosté nadávky po telefonu. Teď řval i doma, že jsem nedala kočce a že ho s***. Nadává mi do vypatlanych krav a sviní. Úplně zešílel.

odejdi…

171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 19.08.18 20:20
@Karlaska píše:
odejdi…

A rychle, než ti rozbije hubu.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 441 příspěvků 19.08.18 20:24

Rozbije hubu v lepším případě. V tom horším budete zítra na Nově v černým pytli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 20:30

Nemám kam

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >