Falešný duch na testu lady max 2v1 ?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 16:41
Falešný duch na testu lady max 2v1 ?

Ahoj holky mám dotaz dnes jsem měla dostat ms nepřišla tak jsem si udělala tehotenský test lady max po chvilce jsem si všimla ze tam je duch, ale teď ctu ze tento druh testu děla FALEŠNÉ Pozitivní?? Je to možné máte zkušenost?? co myslíte. Mohlo by jit o těhotenství

Příspěvek upraven 18.12.18 v 17:05

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Celina
Závislačka 3934 příspěvků 18.12.18 16:45

Zkušenost mám, dvě čárky = těhotná ano, jedna čárka = těhotná ne.

debra.morgan
Kelišová 5282 příspěvků 18.12.18 16:48

jo, testy od dr. maxe mi házely duchy. driv byly pry kvalitnejsi.

debra.morgan
Kelišová 5282 příspěvků 18.12.18 16:48

btw na to tvym testu nevidim nic, jen rozpyty flek nebo co…nemacelas to dlouho?

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 16:49

Schválně to nechám pocurat přítele jestli taky bude mít ducha :D

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 16:50
@debra.morgan píše:
btw na to tvym testu nevidim nic, jen rozpyty flek nebo co…nemacelas to dlouho?

Rozklikni si tu fotku tam je to vidět víc ale asi blba fotka nazivo je to vidět hodně nejsem ten co loví neviditelne duchy :D

debra.morgan
Kelišová 5282 příspěvků 18.12.18 16:52

@Bmwmonika prekvapive jsem to rozklikle mela :roll: , nic tam nevidim. jestli ta carka byla v limitu a ty ji vidis, je to ok. jestli ne zkus za dva dny jiny test.

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 16:54

Už vidíš ?:)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 18.12.18 16:54

No já tam vidim jen půl čárky, jak kdyby nebylo barvivo. Jinak ano, max děla duchy, ale v době vynechane ms uz jsem vždy měla jasné čárky

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 18.12.18 16:55

Ja teda vidim ani zvezsivat nemusim to si nemyslim ze by udelal takovou // carku kdyby si nebyla..udelej za 2 dny dalsi

ugluk
Hvězda diskuse 44244 příspěvků 18.12.18 16:56

Já teda v naprosté většině případů, na kterých všichni vidí zaručené těhotenství, vídám zcela negativní test, ale zrovna tady bych to nenazvala duchem, ale hodně slabou druhou čárkou. Což je nadějné, o prosperitě to sice nic moc nevypovídá, ale zopakuj test ve čtvrtek-pátek a uvidíš, rozdíl by měl být zřejmý.

werajsik
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 18.12.18 16:56

Já mám tyto testy taky. První test 5 dnů před očekávanou MS. Digi test dělán 33.DC

Kajka9
Závislačka 3491 příspěvků 18.12.18 16:57

Nebo nemas doma jinou znacku? A delala si rano nebo az teď? Urcite delej z ranni moči

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 16:59

Díky také to vidím udělala jsem dva a oba mají čárku slabou poprosila jsem přítele aby jeden taky zkusil abych si overila jestli teda děla ten test falešné duchy ale on ho má úplně prázdný tak snad se zadari díky holky :)

Bmwmonika
Povídálka 21 příspěvků 18.12.18 17:00

@werajsik je moc gratuluju :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >