Kdy je ta správná doba na test?

Anonymní
16.12.18 21:31

Test? Kdy je ta práva doba

Dobry vecer.
Chci se zeptat… Je to dneska cca tyden co mam takové celodenní nevolnosti, ale nezvracela jsem a poboliva me v podbřišku a i prsa me boli.. Mam pravidelnou MS s jedním dnem buď dříve nebo později.. Dnes to jsou tři dny kdy mam zpoždění a nevim jestli už testovat a nebo jeste raději počkat.. Co myslíte vy, kdy by jste testovali?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4920
16.12.18 21:35

Pokud už je zpoždění MS, tak bych testovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
16.12.18 21:38

V pohodě už můžeš. Řekla bych, že klidně i odpoledne. Pokud nebyla nějak nezvykle posunutá ovulace, test už bude jasnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
16.12.18 21:51

Pokud mas zpozdeni tak testuj.dej vedet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5303
16.12.18 23:14

Jestli máš zpoždění klidně už můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 16:59

@migmina
Tak se tam objevil duch :) testovala jsem před chvíli :)

• Nahlásit
  • Citovat
657
17.12.18 17:30

Gratulka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 17:31

Gratuluju ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.18 22:57

Ahoj holky. Prosím o radu. Kolem 20-22.11 jsem měla poslední MS ..je to pár dní cca 5 co mě začalo sem tam být zle bolest bricha někdy křeče že jsme myslela že každou chvilku dojde a ono nic a za pár minut někdy půl hodiny po bolesti ani památka s tím mě začli i hrozně bolet prsa někdy až pálit někdy jsem to přes ms neměla..co myslíte je na test brzo? U prvniho dítěte jsme měla slabé // az po 14 dnech „vynechani“ měla jsme tenkrát nepravidelnou MS a i tak jsem bxla teprve 2tt …a priznaky nnějaké až kolem 7 týdne..
O miminko s nesnažíme takže vsugerovat jsem si to nemohla

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.18 06:22

Test si udělej až po vynechám MS. Dřív to nemá smysl.. ;) ;)

@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosím o radu. Kolem 20-22.11 jsem měla poslední MS ..je to pár dní cca 5 co mě začalo sem tam být zle bolest bricha někdy křeče že jsme myslela že každou chvilku dojde a ono nic a za pár minut někdy půl hodiny po bolesti ani památka s tím mě začli i hrozně bolet prsa někdy až pálit někdy jsem to přes ms neměla..co myslíte je na test brzo? U prvniho dítěte jsme měla slabé // az po 14 dnech „vynechani“ měla jsme tenkrát nepravidelnou MS a i tak jsem bxla teprve 2tt …a priznaky nnějaké až kolem 7 týdne..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
18.12.18 08:47
@Anonymní píše:

Ja mela pozitivni test uz 6 dni pred ocekavanou ms. Tak zkus a uvidíš, treba se uz neco objeví kdyz jsi cca v termínu ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.18 10:24

Kdy test?

Zdravím vás, poradíte prosím?

Jsem nedočkavec a tuším co odpovíte, spíš jen to tajemství potřebuju někomu říct :oops:

Plánujeme s přítelem miminko - poprvé jsme se milovali, aniz bychom si dávali pozor, dva dny před očekávanou ms. Nijak jsem nepočítala s tím, že by to vyšlo hned napoprvé a prostě se těšila na to naše plánování. No…ale teď mám 6. den opožděnou ms :think:

Řeknu upřímně (možná je to hloupost) ale od 3. dne od styku mám zvláštní pocity v břiše…připisovala jsem to očekávané ms byť je ten tlak trošku jiný - přidaly se k němu drobné křeče. No popravdě představa, že bych příteli u stromečku oznámila, že nejspíš bude tatínek se mi hodně líbí :P No nevydržela jsem a dnes ráno si udělala test - pochopitelně vyšel negativní, je to teprve 8. den od styku.

Konečně moje otázka :lol: je možné že bych otěhotněla 2 dny před ms? Ta se následně nedostavila (ač ji mám nepravidelnou, 6 dní už je hodně, ale já jsem schopná samým těšením ji oddalovat psychicky :mrgreen: ) Kdy mám zkusit další test? Moc vám děkuji a přeji krásný den :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama