Vynechání MS 11 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy979
Nováček 2 příspěvky 16.12.18 11:55
Vynechání MS 11 dní

Dobré poledne, chci se zeptat na váš názor. Dnes je to už 11 den kdy mám zpožděnou MS a testy stále negativní poslední dělaný před 3 dny. Včera jsem měla i celkem silný vytok, v týdnu křeče jak kdybych to měla dostat a občas na sobě zpozoruji že bych si něco dala a pak mě přejde chuť ale stejně si to nakonec dám, přes den myvam chvilkami i to že je mi na zvracení. Chci se zeptat jestli mám jen zpožděné MS nebo by to mohlo znamenat radostnou novinu, k paní doktorce jdu ve středu. Děkuji za rady

Přečtěte si článek: Mohu mít menstruaci v těhotenství?

Reakce:
sabinka098
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 16.12.18 12:21

Minuly mesic sem mela take zpozdeni 11.dni ale ten jedenacty sem to dostala tak jeste pockej treba to pride.

Leviatan
Závislačka 3184 příspěvků 16.12.18 12:29

Testy jsou spolehlivé

Winona98
Nováček 2 příspěvky 16.12.18 12:52

@Lucy979 mam take spozdeni zitra 9. Den testy negativni ale citim se jinak umiram vlcim hladem chodim casteji curat a opravdu se necitim jakobych to mela dostat :nevim: zitra jdu na krev jako samoplatce :roll: pokud di nedockava jako ja zkus to taky :think: :think: procetla jsem mnoho diskuzi ze i po 14ti dnech testy negativni a presto těhu tak treba taky patrime do te skupinky :P

Winona98
Nováček 2 příspěvky 16.12.18 12:55

@Lucy979 aha promin prehledla jsem ze jdes k dr ve stredu tak to klidne pockej :P ja jsem objednana az na 2.1 a vanoce se blizi tak jsem netrpeliva :mrgreen:

MartaSPC
Nováček 5 příspěvků 12.01.19 20:54
:hug:
Váš příspěvek
Reklama