Fiktivní menses - co to znamena prosím ?

2516
28.5.17 14:50

Fiktivní menses - co to znamena prosím ?

Ahojky holky, mam takovy dotaz - jsem tehotna, je to po cyklu IVF ale otěhotněla jsem přirozeně, ET mi nedělali kvůli OHSS a potom za mesic po mesičkach jsem otěhotněla. Poslední ms jsem měla 31.3, ale dr mi rekla, at vseude uvadim tzv. fiktiní menses- a to 25.4., absolutně nerozumím jak na to přísla…
Když jsem byla ted na pohotovostí kvůli menšímu vytoku( ale byl s přimesí krve ) dr na pohotovosti mi sdělil smutnou zpravu ze je to ZT…:( Potom jsem si to chtěla ověřit a jela jsem na jinou pohotovost, kde mi sdelil zase jiny dr ze srdicko vidi.. Nerozumim tomu, a taky nechapu, jak se to vlastne bere - pokud pocitam staři CRL dle poslední fiktivni MS - jsem dnes 6 plus 3 a to dle zprávy CRL 3,4 mm odpovida.. :nevim:
Prosím, poradte mi moc vsem dekuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1770
28.5.17 16:02

No Dr patrně tohle datum spočítala, aby ti s němu seděla délka těhotenství a nedocházelo k takovým situacím jako na té první pohotovosti.. I když jiní doktoři nějaké fiktivní datum neřeší, prostě uvádějí stáří podle utz, možná to tvá Dr udělala kvůli tomu, že tam máš fakt velký rozdíl… Ale že ten první doktor neviděl srdíčko a jinde bylo vše v pořádku, to je zvláštní, ale možná měl špatný utz… Nebo předtím bilo? Že by začalo tlouct mezi těmi ultrazvuky, i když by to byla náhoda jak blázen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
28.5.17 16:48

@Kamkam dekuju za reakci :hug:
Měla jsem slaby výtok a žák jsem jela…
koukál na utz a viděl jen tmavý GS a nic v něm.. na druhy pohotovosti mi řekli ze srdíčko i zl. vacek je vidět.. úplně tomu nerozumím.. ale na první pohotovosti je pravda ze jsem uváděla den posledni m/s 31.3…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
28.5.17 17:26

Tak že nic viděl takhle málo ten první, je zvláštní, ale možná když jsi řekla ten dřívější datum, tak si říkal, že je na tolikaty týden vidět málo a nezkoumal to nějak důkladně… A neřešil, že jsi měla nejspíš později ovulaci.. A pokud se vše vyvíjí, jak má, a zatím to vypadá, že jo, neznepokojovala bych se :palec: teda stát se může kdykoliv cokoliv, ale to si člověk nesmí připouštět, jinak by se zbláznil :hug: přeju, ať je všechno dál v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama