flamenco???

1837
18.8.09 20:36

flamenco???

Ahoj,
kdysi jsem zkoušela břišní tance, a docela mě to bavilo, ale po čase jaksi nezvládala bederní část mé páteře :lol:
a tak si to občas doma „střihnu“, ale už bych chtěla zkusit něco nového…
A před nějakým časem jsem v televizi slyšela mluvit o kurzech flamenca.
Taneční školu už bych si našla sama, jen se chci zeptat, jestli to třeba někdo zkoušel, a jaké jsou ohlasy…
jestli se tam může přijít normálně v tričku a čemkoli, nebo si na to ty dámy pořizují extra róby, jak s botama (páč já mám hnátu jak Yetti, klasické boty na flamenco jsou ale asi potřeba, ne?), a celkově - jestli se to vůbec dá zvládnout - viděla jsem flamenco ve Španělsku a to byl nářez!!
rytmus v těle teda mám a kondičku velmi dobrou.
díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
18.8.09 21:30

Přesunula jsem do krásnění :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7282
19.8.09 08:42

Osbní zk nemám, kurz flamenca jsem kupovala mámě k narozeninám, zabalila to po dvou lekcích :-( (2× vynechala a pak už se nechytala)

Boty potřebuješ určitě, ty pravé stojí přes 2 tisíce ale dá se jít i v něčem podobném od číňanů, hlavně aby měly ten správný podpatek a dalo se v nich dupat. Oděv - delší široká sukně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
19.8.09 10:23

Moje máma chodila necelýho půl roku, pak to časově nestíhala, tak chodit přestala, ale moc jí to bavilo a užívala si to. Rytmus a tanec má v těle, takže pokud jsi podobnýhno ražení, tak to určitě zkus.

Boty speciální neměla, měla nějaký svoje starčí na silnym podpadku. Určitě ti v nich musí být pohodlně. No a k tomu jsem jí nabatikovala černočervenou dlouhou sukni (původně béžová od čongů) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
23.8.09 21:30

dík za reakce…
takže investice v řádu desetitisíců nehrozí, tak asi pak záleží na mém časovém vytížený a tak - asi to nechce moc vynechávat lekce, co :lol: tak se podle toho nějak zařídím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama