Flaro recenze, co myslíte?

130
13.11.20 21:32

Flaro recenze

Ahoj, snad nebudete mít stejnou zkušenost, toto je spíše takové postěžování si na obchod Flaro, je to zahraniční obchod 😆 dnes mi přišla objednaná bunda, měla být zimní a podle jejich parametrů velikost S, která mě měla sedět akorát, stala mě 800 + poštovné. Bohužel mi je malá a není zimní ale spíše je na pozdní léto, podzim.Viz foto jak měla vypadat a jak vypadá. Doufám že za to nebudu kritizována 😇 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18416
13.11.20 21:49

@Kleryna no ale vypadá úplně stejně jako na obrázku, že je tenká to je blbý, ale to se přes internet stává často a že je ti malá - měli tam tabulku velikostí?
každá značka má ty velikosti jinak
a ještě - myslíš, že na českých webech by jsi takovou bundu nesehnala|? a mohla bys ji v pohodě vrátit nebo vyměnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
13.11.20 21:58
@Kleryna píše:
Ahoj, snad nebudete mít stejnou zkušenost, toto je spíše takové postěžování si na obchod Flaro, je to zahraniční obchod 😆 dnes mi přišla objednaná bunda, měla být zimní a podle jejich parametrů velikost S, která mě měla sedět akorát, stala mě 800 + poštovné. Bohužel mi je malá a není zimní ale spíše je na pozdní léto, podzim.Viz foto jak měla vypadat a jak vypadá. Doufám že za to nebudu kritizována 😇 🙃

Tak ji vrať, ne? To přece do 14 dnů můžeš… koukala jsem, že je to „český obchod“ přeprodávající věci z Číny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
13.11.20 22:05

Bohužel mi přišel e-mail že nelze vrátit ani vyměnit 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
13.11.20 22:06

@stinga no měli a podle těch jejich tabulek jsem měla to S

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18416
13.11.20 22:09
@Kleryna píše:

tak to je blbý, jedině to zkus někde přes fb prodat - bunda je hezká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
13.11.20 22:13
@Kleryna píše:

Ale v obchodních podmínkách mají na flaro. cz uvedeno:
3.13 Kupující má právo od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetového obchodu FLARO.CZ odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Odstoupení od smlouvy kupující poskytovateli zašle nebo předá v 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží. Podrobnosti o odstoupení od smlouvy se nachází v rubrice nazvané Odstoupení od smlouvy. Toto poučení je součástí těchto obchodních podmínek. Poučení upravuje podmínky, lhůtu a postup pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy. Náklady spojené s vrácením zboží (především poštovné) ponese kupující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
14.11.20 00:47

@Moringa ano to jsem četla, mě přišel bohužel e-mail že to neni možné kvůli koroně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
14.11.20 00:49

@stinga ano, je na vinted i na Marketplace na FB 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.12.20 09:53

Podvodnici

Vše co kupujete na tomto webu je z Aliexpressu a z Číny. Jsou to obyčejní podvodníci, spálil jsem se jednou, čekal přes 40 dní na objednávku a pak si to ověřil. Každý produkt který najdete na Flaro, najdete i o 50% levněji na Aliexpressu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat