Folikulární lymfom u staršího člověka

Anonymní
7.8.21 09:00

folikulární lymfom u staršího člověka

Prosím má někdo zkušenosti, mamince 76 našli folikulární lymfom píšou G1-2, teď byla na PET a v pondělí ji čeká odběr kostní dřeně. Jsem totálně vyřízená, před 8 lety prodělala rakovinu prsu jen s ozářkami. A ted jak jí řekl že je z toho venku po těch letech uplně objeví se toto. A to pouze náhodně oteklou nohou a velkou uzlinou v třísle. Následovala operatce biopsie. A ted se čeká. Je to šílen=, nezvládám uklidnit sebe natož maminku a bojím se co bude dál..nemáte s tím zkušenosti?
Léky beru ale nezabírají už vůbec ale potřebuju fungovat a nechci aby na mě viděla tu hrůzu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
936
7.8.21 16:59

Stejne s tim nic nenadelas. Ja uz mamku nemam, umrela kdyz ji bylo 54. Co bych dala za ten luxus mit ji do jejich 76. To ti ale nepomuze, takze moje rada: bud s mamkou co to jde, vsechno si řekněte, zjisti, co by jak chtela a snaz se ji byt oporou. Znam zenskou, co mela lymfom, nevim teda typ, podstoupila chemo, vypadaly ji vlasy, ale je uz 3 roky od skonceni lecby zdrava. Nejsem doktor a bude zalezet jak zabere léčba. Drzim palce, vyuzij ten cas. Moje mamka se ani nedozila vnoucat, moc mi chybi kazdy den. Mama je proste jen jedna, mas stesti, ze ji mas v zivote tak dlouho a stale mate cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.21 08:56

Tak včera maminka absolvovala odběr kostní dřeně, předtím PET a zítra jdeme pro rozhodnutí. Dneska už řekla, že neví jestli se na to nevybodnout, když viděla lidi po chemo… :pocitac: je mi hrozně :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat