FP zpivajici stolecek

Anonymni
11.2.09 22:04

FP zpivajici stolecek

Holky, co si myslite o teto hracce? Vzhledem k tomu, ze je to novinka, tak mi asi nikdo z vlastni zkusenosti neporadi, ze? Myslite, ze to prcka neprestane brzy bavit? Nerada bych mela doma nejaky klumpr za drahy peniz. http://wwww.planetadeti.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
12.2.09 08:43

Tak my nemáme sice tento stoleček, ale podobný od FP a dcera si s ním vyhrála i když byla malá a ležela na bříšku (dali jsme pryč nožičky a hrála si s tím panelem). Stoleček ji bavil hodně dlouho, ještě teď k němu někdy s radostí zavítá a hraje si s ním, no taky na něj leze a tak (má 1,5 roku). Já bych rozhodně hračku tohoto typu doporučila, u nás se moc osvědčila.
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
168
12.2.09 11:24

AHoj,tak mi máme od stejné značky starší model a mladší dcerka si s ním hrála od 6 měsíců(bez nožiček) a stále ji baví.A dokonce si s ním hraje i starší dcerka.A to jí budou už 4 roky.Ale to jen kvůli té mladší.Vřele doporučuji.Je to jedna z mála hraček,která hned tak neomrzí.A až z něj odrostete,tak ho bez problémů prodáte. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6272
21.10.10 10:50

Ahojky , chceme malé objednat pod stromeček zpívající stoleček od Fisher price, máte s tím zkušenosti -vyhrají si s ním dětičky ?- ta cena je docela pálka. Ale starší dcerka má pod stromeček slíbené kolo, tak by každá dostala jeden dárek o větší fin. hodnotě (protože odmítám 8.leté dcerce (byla dlouho sama a teď se musí o všechno dělit a není už středem pozornosti) vysvětlovat proč ona má jeden dárek a 10.m( tolik jí bude na vánoce) druhá dcerka jich bude mít víc i když levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7737
26.10.10 14:08

já ho koupila na vánoce, tak uvidíme…

furt jsem váhala, kvůli té ceně…koukala jsem na levnější varianty, ale tenhle se mi zdál nejlepší, navíc FP hračky jsou u nás v oblibě, jsou dobře provedené a kvalitní
snad bude mít stoleček úspěch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
24.11.15 21:53

Dobrý den,
neprodáváte některá stoleček FP? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek