Fusak - Little Angel méďa

4
19.11.15 21:52

Fusak little angel méďa

Ahoj maminy, máte někdo zkušenost s fusakem little angel MÉĎA Outlast? Já fusak koupila a jelikož se uvádí celoroční užití a přítomnost funkčního materiálu, tak ho použila v korbičce i teď, když bylo cca 13°C. Malou jsem do něho oblékla pouze v domácích věcech (body + elasťáčky) a i přes to po 1,5 hodinové procházce venku měla úplně mokrá záda. Jaké máte s tímto fusakem zkušenosti, jak jste dítě oblékaly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

393
19.11.15 21:57

@verluk Ahoj, my také máme tento fusak a zatím se mi ještě nestalo, že by z něj byla malá zpocená. Jezdila v něm i teď, jak bylo to teplo, měla ho tedy níž, tak jí z toho vykukoval vršek tělíčka a v pohodě. Měla na sobě bodíčko s dlouhým rukávem, mikinku a tepláčky. Když bylo chladněji, tak 10 stupňů, tak měla bodíčko s dlouhým rukávem, tenčí dupajdy a takový fleesový overálek a taky v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.15 23:09

Zdravím, tento fusak jsme si koupili letos 28.10.2015 a musím s lítostí napsat, že náš malý se v něm také pořád potí. Používáme ve sporťáku a prcka oblékáme, myslím, docela rozumně: +/- 10°C - body s dl. rukávem a nátělník, tepláčky, bavlněná čepička. Jinak teď v chladnějším počasí +/- 4°C - body s dl. rukávem, slabá mikinka a větrovka, čepička, tepláčky a (pravda) teplé ponožky a když dorazíme dom, tak je malý pokaždé dost zapařený…míň ho ale oblékat nehodlám, už teď má pěknou rýmu :( No nevím, nějak jsem si tu slibovanou funkčnost představovala jinak :nevim:…znovu bych si tento fusak už nekoupila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
3.12.15 12:38

Jo, u nás jak byla minulý týden zima, tak se malá nepotila, ale teď, ikdyž je oblečená nalehko, tak je zapařená a má úplně mokrá záda :( Také lituji koupě a už bych stejný nekoupila!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.16 18:09

Tak já mám dobrou zkušenost. Malá se mi dost potí, když ji přikryji v noci, tak je celá mokrá, ale ve fusaku se mi to nestalo ani když byla zima, ani když bylo teplo. Dokonce loni na jaře, když bylo přes poledne cca 12 stupňů, tak malá neměla zpocená záda a dokonce trošku chladné ručičky, takže bych řekla, že to teplotu opravdu reguluje.
Já spíše řeším délku. Malá má rok a půl a už to není ono, nestáhnu jí to kolem hlavičky tak, že by byla celá zalezlá vevnitř. Máte někdo stejnou zkušenost? Používali jste to i ve dvou letech a více? Přemýšlím, jestli si koupí jiného fusaku pomůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
24.1.16 10:10

My zatím používáme zkrácenou verzi, ale co jsem tak koukala, tak emitex fusak je delší o 10 cm, tak nevím, zda by to pomohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama