Fusak s uchycením pod zadečkem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 19:29
Fusak s uchycením pod zadečkem?

Zdravím, hledám fusak do sporťáku, samozřejmě teplý, ale hlavně, aby neklouzal. Mám x-lander XA, který je co se materiálu týče za trest, všechno na něm klouže :zed: Na kočárku mám v rozích mezi zádovou opěrkou a sedací částí plastová očka přesně na uchycení fusaku (jinak slouží pro uchycení originál nánožníku). Nemáte prosím někdo fusak, který by taková očka měl? Zatím všechny fusaky, co jsem okoukla, mají uchycení přes zádovou opěrku, to bohužel na kočár nenapasuju.
Dík za tipy…doufám, že jsem popsala vše srozumitelně :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
danik
Ukecaná baba ;) 2350 příspěvků 26.10.14 19:50

Já měla taky sporťák X-Lander, fusák jsem měla prostřihlý kvůli autosedačce „vajíčku“, takže jsem pak těmi otvory provlekla i pásy od sporťáku a fusak (emitex) držel.
Ale možná je XA jiný, to nevím.

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 26.10.14 19:54

@marrlinka Já mám taky X-lander a dala jsem do něj Emitex, provlikla jsem pasy a vzadu za hlavou zafixovala a drží to docela dobre, ale asi myslis něco jiného ze? :nevim:

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 19:56

@danik ja z toho prave mam docela strach. Takova ta mekka vlozka do sportaku mi i s ditetem stale klouzala dolu, takze jsem ji vyrazila. Nejradeji bych, aby fusak mohla pripnout pod zadkem v miste, kde se pricvakava nanoznik. Samotnemu pogumovani moc neverim.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 19:58
@TomyTomy píše:
@marrlinka Já mám taky X-lander a dala jsem do něj Emitex, provlikla jsem pasy a vzadu za hlavou zafixovala a drží to docela dobre, ale asi myslis něco jiného ze? :nevim:

Hm…a jak jsi ho zafixovala? Za hlavou ze zadu mam na suchac prichynou takovou tu kapsu. Prave me stve, ze za hlavou asi nic nechytnu.

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 26.10.14 19:58

Boční dírky má aesthetic a brio - brio fusak má navíc takové gumové protiskluzové pásy, aby fusak neklouzal.

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 26.10.14 20:09

@marrlinka No nevím jestli to vysvětlím správněProste vzadu na tom fusaku je docela velký zzáhyb tak ho prehnu pres ten konec za hlavou.No já tu kapsu nepoužíváme, taky me zavazi. ;)

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 20:11
@carambol píše:
Boční dírky má aesthetic a brio - brio fusak má navíc takové gumové protiskluzové pásy, aby fusak neklouzal.

Nemyslela jsem dirky, to ma asi kazdy fusak, ne? Chtela bych, aby fusak mel pod zadkem ocka, ktera bych pricvakla k ockum, co mam na kocare.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 20:12
@TomyTomy píše:
@marrlinka No nevím jestli to vysvětlím správněProste vzadu na tom fusaku je docela velký zzáhyb tak ho prehnu pres ten konec za hlavou.No já tu kapsu nepoužíváme, taky me zavazi. ;)

Taky reseni, kapsa nebude…toz to me nenapadlo :oops: :mrgreen:

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 26.10.14 20:13
@marrlinka píše:
Nemyslela jsem dirky, to ma asi kazdy fusak, ne? Chtela bych, aby fusak mel pod zadkem ocka, ktera bych pricvakla k ockum, co mam na kocare.

jo myslíš druky.

Tak to leda na jakýkoliv fusak nechat přidělat

catie
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 26.10.14 20:16

@marrlinka měla jsem stejný problém. Koupila jsme si malé karabinky a našila je na spodní stranu fusaku do míst, kde jsou na kočáru ta očka a nacvakla. Fusak drží, neklouže, používám už na druhé dítě :-)

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 26.10.14 20:20

@catie jo, karabinka, to je to slovo :zed: Uz me to taky napadlo, jen se trosku bojim, aby se pak ten fusak treba neparal :think: Nechapu, proc to na fusak nedelaji. X-lander to nema ani na svych fusacich, pritom na nanozniku to ma…nepochopitelny.
@carambol druky jsem nemyslela, spis karabinku

TomyTomy
Kecalka 455 příspěvků 26.10.14 20:23

@marrlinka :P Podle me úplně stačí taška. Ta blba kapsa sice vypadá hezky ale fakt zavazi. :palec:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 26.10.14 20:26

Šnurky. Ideální.

Dělá to např. Tallula ale jde to i doma, normálně si najít nějakou vhodnou stužku a přišít na vhodné místo na fusaku. (měla jsem to právě na X-landerovi)

http://www.fler.cz/…fusaky-19382

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 27.10.14 06:28
@marrlinka píše:
@catie jo, karabinka, to je to slovo :zed: Uz me to taky napadlo, jen se trosku bojim, aby se pak ten fusak treba neparal :think: Nechapu, proc to na fusak nedelaji. X-lander to nema ani na svych fusacich, pritom na nanozniku to ma…nepochopitelny.
@carambol druky jsem nemyslela, spis karabinku

Měl to kočárek brio. V rozích očka (kovové a provlečené pásy se do těch oček chytaly karabinkou. Jen teda ta karabinka byla už na těch pásech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >