Fusak s uchycením pod zadečkem?

2997
26.10.14 19:29

Fusak s uchycením pod zadečkem?

Zdravím, hledám fusak do sporťáku, samozřejmě teplý, ale hlavně, aby neklouzal. Mám x-lander XA, který je co se materiálu týče za trest, všechno na něm klouže :zed: Na kočárku mám v rozích mezi zádovou opěrkou a sedací částí plastová očka přesně na uchycení fusaku (jinak slouží pro uchycení originál nánožníku). Nemáte prosím někdo fusak, který by taková očka měl? Zatím všechny fusaky, co jsem okoukla, mají uchycení přes zádovou opěrku, to bohužel na kočár nenapasuju.
Dík za tipy…doufám, že jsem popsala vše srozumitelně :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2398
26.10.14 19:50

Já měla taky sporťák X-Lander, fusák jsem měla prostřihlý kvůli autosedačce „vajíčku“, takže jsem pak těmi otvory provlekla i pásy od sporťáku a fusak (emitex) držel.
Ale možná je XA jiný, to nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
455
26.10.14 19:54

@marrlinka Já mám taky X-lander a dala jsem do něj Emitex, provlikla jsem pasy a vzadu za hlavou zafixovala a drží to docela dobre, ale asi myslis něco jiného ze? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
26.10.14 19:56

@danik ja z toho prave mam docela strach. Takova ta mekka vlozka do sportaku mi i s ditetem stale klouzala dolu, takze jsem ji vyrazila. Nejradeji bych, aby fusak mohla pripnout pod zadkem v miste, kde se pricvakava nanoznik. Samotnemu pogumovani moc neverim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
26.10.14 19:58
@TomyTomy píše:
@marrlinka Já mám taky X-lander a dala jsem do něj Emitex, provlikla jsem pasy a vzadu za hlavou zafixovala a drží to docela dobre, ale asi myslis něco jiného ze? :nevim:

Hm…a jak jsi ho zafixovala? Za hlavou ze zadu mam na suchac prichynou takovou tu kapsu. Prave me stve, ze za hlavou asi nic nechytnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9450
26.10.14 19:58

Boční dírky má aesthetic a brio - brio fusak má navíc takové gumové protiskluzové pásy, aby fusak neklouzal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
455
26.10.14 20:09

@marrlinka No nevím jestli to vysvětlím správněProste vzadu na tom fusaku je docela velký zzáhyb tak ho prehnu pres ten konec za hlavou.No já tu kapsu nepoužíváme, taky me zavazi. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
26.10.14 20:11
@carambol píše:
Boční dírky má aesthetic a brio - brio fusak má navíc takové gumové protiskluzové pásy, aby fusak neklouzal.

Nemyslela jsem dirky, to ma asi kazdy fusak, ne? Chtela bych, aby fusak mel pod zadkem ocka, ktera bych pricvakla k ockum, co mam na kocare.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
26.10.14 20:12
@TomyTomy píše:
@marrlinka No nevím jestli to vysvětlím správněProste vzadu na tom fusaku je docela velký zzáhyb tak ho prehnu pres ten konec za hlavou.No já tu kapsu nepoužíváme, taky me zavazi. ;)

Taky reseni, kapsa nebude…toz to me nenapadlo :oops: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9450
26.10.14 20:13
@marrlinka píše:
Nemyslela jsem dirky, to ma asi kazdy fusak, ne? Chtela bych, aby fusak mel pod zadkem ocka, ktera bych pricvakla k ockum, co mam na kocare.

jo myslíš druky.

Tak to leda na jakýkoliv fusak nechat přidělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
catie
26.10.14 20:16

@marrlinka měla jsem stejný problém. Koupila jsme si malé karabinky a našila je na spodní stranu fusaku do míst, kde jsou na kočáru ta očka a nacvakla. Fusak drží, neklouže, používám už na druhé dítě :-)

  • Citovat
  • Upravit
2997
26.10.14 20:20

@catie jo, karabinka, to je to slovo :zed: Uz me to taky napadlo, jen se trosku bojim, aby se pak ten fusak treba neparal :think: Nechapu, proc to na fusak nedelaji. X-lander to nema ani na svych fusacich, pritom na nanozniku to ma…nepochopitelny.
@carambol druky jsem nemyslela, spis karabinku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
455
26.10.14 20:23

@marrlinka :P Podle me úplně stačí taška. Ta blba kapsa sice vypadá hezky ale fakt zavazi. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7216
26.10.14 20:26

Šnurky. Ideální.

Dělá to např. Tallula ale jde to i doma, normálně si najít nějakou vhodnou stužku a přišít na vhodné místo na fusaku. (měla jsem to právě na X-landerovi)

http://www.fler.cz/…fusaky-19382

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9450
27.10.14 06:28
@marrlinka píše:
@catie jo, karabinka, to je to slovo :zed: Uz me to taky napadlo, jen se trosku bojim, aby se pak ten fusak treba neparal :think: Nechapu, proc to na fusak nedelaji. X-lander to nema ani na svych fusacich, pritom na nanozniku to ma…nepochopitelny.
@carambol druky jsem nemyslela, spis karabinku

Měl to kočárek brio. V rozích očka (kovové a provlečené pásy se do těch oček chytaly karabinkou. Jen teda ta karabinka byla už na těch pásech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček