Nepřišel mi email od GLS

Anonymní
11.2.21 12:21

GLS email

Má mi prijit balicek od jedne firmy pres GLS.
Firma mi jiz psala ze balicek je pripraven a odeslan, ale GLS mi nenapsalo nic o tom zeby balicek prevzaly. Nevim ani cislo balicku.
Je to normalni?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1405
11.2.21 12:27

Pokud ti to psaly dnes, tak to normální je, chvíli trvá, než se to dostane do systému

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 12:29

@evulinda79 včera dopoledne. Tak mi to prave uz prijde divny, ze ani nenapsali ze dostali balik

• Citovat
  • Nahlásit
14945
11.2.21 12:55

Mě naposledy přišla zpráva od GLS až tak za tři dny. Řešila bych to případně v pondělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8451
11.2.21 14:06
@Anonymní píše:
Má mi prijit balicek od jedne firmy pres GLS.
Firma mi jiz psala ze balicek je pripraven a odeslan, ale GLS mi nenapsalo nic o tom zeby balicek prevzaly. Nevim ani cislo balicku.
Je to normalni?

A vis ze ta firma muze kecat? Proste poslou, „odesilaci“ email driv, nez to fyzicky doruci na to GLS. Zvlast u malych eshopu to muzou vozit na depo treba 2-3× tydne apod. Takze tobe poslou email, ze to poslali, treba vecer v pondeli, ale fyzicky daji balik na GLS az ve stredu apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 14:09

@Cenarius tohle rozhodně není malý eshop. Chápu, že to muze být třeba i tak, ale prostě nikdy jsem přes GLS neobjednávala tak se ptám. U PPL mi to přijde hned.
Jen jsem se zeptala tak nebud hned neprijemny!
A kdyz chces někomu „radit“ tak aspon normalne a ne ze budes urazet…
Vsichni nejsou tak genialni jako ty.😝

• Citovat
  • Nahlásit
8451
11.2.21 14:15
@Anonymní píše:
@Cenarius tohle rozhodně není malý eshop. Chápu, že to muze být třeba i tak, ale prostě nikdy jsem přes GLS neobjednávala tak se ptám. U PPL mi to přijde hned.
Jen jsem se zeptala tak nebud hned neprijemny!
A kdyz chces někomu „radit“ tak aspon normalne a ne ze budes urazet…
Vsichni nejsou tak genialni jako ty.😝

Neprijemnej? A ze nekoho urazim? Si delas srandu ne? Jak konkretne jsem te urazil, muzes mi to laskave v tom mem prispevku ukazat? Tam vidis uplne neco jineho, nez je tam napsany :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat