Kvalitní české boty

Anonymní
7.2.21 22:17

Kvalitní české boty

Zdravím, koukám po nových botách. Chci nějaké kvalitní, ideálně české, na několik let. Koukala jsem po botách Vasky, ale celkem mě odradily recenze. Máte s nimi někdo zkušenosti? A je nějaká kvalitní obuv, co mi vydrží ideálně roky, když se o ní budu starat? Značky prosím ideálně české, ekologické,.. Předem děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4373
7.2.21 22:25

Trochu široký pojem. Chceš kozačky, tenisky, outdoorové, s membránou… Vasky nebrat. To je nafouklá bublina. Hrají si na úspěšnou značku, ale čísla dostupných hospodářských výsledků mluví jasně. A recenze taky. Na diskuzích je to jasně vidět. Je to X let můj obor, takže trochu vím o čem to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.2.21 22:27

Sháním tenisky - jednoduché, černé, elegantní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4753
7.2.21 22:28
@Anonymní píše:
Zdravím, koukám po nových botách. Chci nějaké kvalitní, ideálně české, na několik let. Koukala jsem po botách Vasky, ale celkem mě odradily recenze. Máte s nimi někdo zkušenosti? A je nějaká kvalitní obuv, co mi vydrží ideálně roky, když se o ní budu starat? Značky prosím ideálně české, ekologické,.. Předem děkuji za odpovědi

Kvalitní? Pak jedině na míru od ševce. Ceny jsou od 10tis výše. Jdeš do toho? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
7.2.21 22:33

@berusa.m se k tomuto tématu připojím. Můžeš dát alespoň trochu nápovědu, která značka Ti přijde kvalitní? Jde mi o letní „turistické“ sandály, baleríny na klínku, ale i o trekovky pod kotník. Mám nohu jen 36, ale potřebuji místo na malíčky😃. Klidně SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
7.2.21 22:34

Já už vyzkoušela X bot, chtěla jsem jen kecky, obyč botasky.
Vše šlo do roka do haje, ať Nike, Adidas atd. Sice a odporem ale nadějí jsem koupila značku Prestige, no nedám na ně dopustit. Nohy neboli a hlavně drží.
Už nedělají jen bílo modré :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
7.2.21 22:41
@Anix píše:
Já už vyzkoušela X bot, chtěla jsem jen kecky, obyč botasky.
Vše šlo do roka do haje, ať Nike, Adidas atd. Sice a odporem ale nadějí jsem koupila značku Prestige, no nedám na ně dopustit. Nohy neboli a hlavně drží.
Už nedělají jen bílo modré :lol: :lol:

Prestige mají i nové modely. Boty dělají u nás na slovensku. Kvalita je pořád dobrá, ale ten design je prostě tragédie. ;) To už radši český Botas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
7.2.21 22:44

Jinak roky - míněno třeba 5 let u bot typu tenisky, kecky apod. to je utopie. Z takových materiálů to nikdo nevyrábí, protože to nikdo nezaplatí. Navíc boty tohoto typu podléhají módě a trendům. Za 5 let se trendy změní minimálně 3×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
7.2.21 22:44

Tenisky mám Prestige a šla jsem v nich i pochody.
Pohodlně vypadají i tenisky od Ovečkárny.

Turistické? Klasika je asi Lowa, která se z velké části šije na Slovensku. Úplně jiná liga je ovšem značka Makara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
7.2.21 22:51
@summersun píše:
@berusa.m se k tomuto tématu připojím. Můžeš dát alespoň trochu nápovědu, která značka Ti přijde kvalitní? Jde mi o letní „turistické“ sandály, baleríny na klínku, ale i o trekovky pod kotník. Mám nohu jen 36, ale potřebuji místo na malíčky😃. Klidně SZ.

Geox, Ecco…například. Tamaris má pohodlné boty, ale to je všechno čína nebo polsko. Poláci ty materiály šidí neskutečně. Není useň jako useň. Trekovky český Prabos nebo německý Meindl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3612
7.2.21 22:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
7.2.21 22:57
@berusa.m píše:
Geox, Ecco…například. Tamaris má pohodlné boty, ale to je všechno čína nebo polsko. Poláci ty materiály šidí neskutečně. Není useň jako useň. Trekovky český Prabos nebo německý Meindl.

@berusa.m mohla bych se zeptat, na dětské české boty? Jaká značka se vám líbí kvalitou? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
7.2.21 23:08

Co Fare, Pegres, Zkama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
7.2.21 23:14

Já jsem spokojená s obuví Jasný, česká značka a boty jsou kvalitní, mám dvoje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1399
7.2.21 23:18

Z tradičních výrobců je ještě zpět Snaha Jihlava, pro dospělé taky šije slovenská Protetika.

Velmi kvalitní - a vcelku ošklivé - boty má Redno Šumava. Vlastním dva páry a zásadně nosím k hooodně dlouhým kalhotám.

Z dětských značek: Jonap, DPK, Fare, Protetika, Santé, TSM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat