Blokace na Vinted

7.2.21 12:05

Blokace na Vinted

Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda je u někdo, komu zablokovali účet na Vinted a povedl se mu založit nový. Mne ho zablokovali z údajného komerčního prodeje, měla jsem tam hodně věci po malé, které byli i nové a proste jim to vadilo. O to tu ale teď nejde, spis jestli mate tip jak založit účet nový. Zkoušela jsem to včera udělat přes příteluv telefon, s jeho údaji, no a blokace přišla téměř okamžitě. Jak poznají, ze to jsem já? To je podle IP adresy naši Wi-Fi? Takže kdokoliv by si na naši Wi-Fi otevřel svůj Vinted, tak mu ho zablokuji? Já se moc omlouvám za tolik dotazu, ale prd tomu rozumím a účet bych rada měla, hodně jsem tam nakupovala a i prodávala věci po malé. Moc děkuji za radu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7926
7.2.21 12:28

Pokud zablokovali IP adresu, tak opravdu nikdo na vasem pripojeni si ucet nezalozi a nedostane se tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10837
7.2.21 12:31

@Peťulina86 s velkou pravděpodobností je bloklá IP adresa. Je jasný, že když někomu bloknou jen účet, tak si založí jiný a jede dál, takže máš asi bohužel smůlu. Jedině si založit účet u jiné IP adresy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1773
7.2.21 12:41
@Peťulina86 píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat, zda je u někdo, komu zablokovali účet na Vinted a povedl se mu založit nový. Mne ho zablokovali z údajného komerčního prodeje, měla jsem tam hodně věci po malé, které byli i nové a proste jim to vadilo. O to tu ale teď nejde, spis jestli mate tip jak založit účet nový. Zkoušela jsem to včera udělat přes příteluv telefon, s jeho údaji, no a blokace přišla téměř okamžitě. Jak poznají, ze to jsem já? To je podle IP adresy naši Wi-Fi? Takže kdokoliv by si na naši Wi-Fi otevřel svůj Vinted, tak mu ho zablokuji? Já se moc omlouvám za tolik dotazu, ale prd tomu rozumím a účet bych rada měla, hodně jsem tam nakupovala a i prodávala věci po malé. Moc děkuji za radu :srdce:

To mě mrzí, to slyším poprvé, že by zablokovali účet z takového důvodu? Možnost kontaktovat podporu a informovat se u ní, není? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
7.2.21 12:56

Peťulina86

Můžete se poradit a stáhnout prohlížeč a teď Vám bohužel nepovím název (nepamatuju si), který mění IP adresy, takže pak na Vinted musíte chodit jen přes něj, jednou je to třeba IP z Číny atd :-) Nechápu, proč jim to vadí, jestli to máte po malé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
7.2.21 13:03

Peťulina86

Tak je to Browster.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
7.2.21 13:09
@Monik29 píše:
Tak je to Browster.

Jsou pak prohlížeče využívající VPN, či na bázi TORu. Ty VPN ale většina rozumných eshopů také blokuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20095
7.2.21 13:46

A myslíš, že je to tím, co tvrdíš? Vždyť tam spousta lidí prodává ve velkým, často nový zboží a nikdo je neblokuje. Těžko někdo prodává tisíc věcí v osmnácti velikostech ze svýho šatníku, že? Takže bych v první řadě komunikovala s administrátorem a žádala o vysvětlení a odblokování nebo si sáhla do svědomí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1575
7.2.21 13:53

Zkušenost nemám, jen bych byla rada, aby vinted opravdu nepodporoval ty komerční prodeje (tím netvrdím, ze to zakladatelka dělala) sama jsem tam přestala kvůli tomu chodit, samy předprodej z Ali :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
7.2.21 14:06
@Dermabion píše:
Zkušenost nemám, jen bych byla rada, aby vinted opravdu nepodporoval ty komerční prodeje (tím netvrdím, ze to zakladatelka dělala) sama jsem tam přestala kvůli tomu chodit, samy předprodej z Ali :roll:

Přesně tak. Hrozně se tam množí všemožné fejky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
7.2.21 17:23
@Cenarius píše:
Pokud zablokovali IP adresu, tak opravdu nikdo na vasem pripojeni si ucet nezalozi a nedostane se tam.

Takže když to založí někde na mobilu na nějaké veřejné wi-fi, tak to bude O. K?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
7.2.21 18:36
@Janli píše:
A myslíš, že je to tím, co tvrdíš? Vždyť tam spousta lidí prodává ve velkým, často nový zboží a nikdo je neblokuje. Těžko někdo prodává tisíc věcí v osmnácti velikostech ze svýho šatníku, že? Takže bych v první řadě komunikovala s administrátorem a žádala o vysvětlení a odblokování nebo si sáhla do svědomí…

Blokují i nespravedlivě. Stačí si pročíst jejich fórum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
22.4.21 07:59

Přidávám se k diskuzi. Taky mi zablokovali účet a naprosto neprávem. Měla jsem tam nošené věci i nové po sobě i po holkách, které ale leží a jsou mi k ničemu. Účet jsem si založila i z jiného počítače u mamky, takže jiné IP a v momentě, kdy jsem se přihlásila doma, tak problém a zablokovali. A domluva žádná neexistuje, psala jsem tam horem dolem, ale nikdo nereaguje a neodpovídá. Štve mě to, protože jsem tam nakupovala dost, ale co se dá dělat :-( :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
778
22.4.21 09:48

Mě zablokovali skrz to, že jsem tam dala zadarmo 3/4 krému na tělo. :lol: Hlavně, že tam nebloknou např. ty, které opakovaně okrádají. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
22.4.21 16:19

Ano, tohle je bordel. Ale člověk si tam snadno může udělat další účet, protože nakupuje se tam dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat