golfky

137
18.1.05 13:23

golfky

Ahoj holky, malé je 6 měsíců a na jaře bych chtěla koupit golfky. Mám vyhlídnutý model „Dakar“ od Neonato, ale nevím co potom v zimě, jak s fusakem a jestli se vůbec s golfkama dá jezdit ve sněhu. A může vůbec mimi v golfkách na pprocházce třeba spinkat, když leží jen tak na půl a nožičky mu visej dolů? Jak to máte vy? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.1.05 15:04

Ahoj,
malý má 14 měsíců a golfky jsem používala už tak od půl roku, ale jen na krátké vycházky, nakupování, cestování MHD atd.
Na spaní, nebo dlouhé procházky bych to neriskovala, kvůli tomu že to asi není pro miminko moc pohodlné spinkat jako skrčenec. Na to máme velký sporťák, který je plně polohovatelný. I v zimě je s golfáčema problém, protože fusak tam moc nevleze a jízda po zasněženém chodníku asi taky nebude moc zábavná.
Myslím, že ideální je velký sporťák a golfky jen jako doplněk pro cesty kde je to s tím velkým kočárem nevhodné a nemožné.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
830
18.1.05 19:45

Ahoj Titinko,

my taky používáme golfky asi od půl roku, jenže my k tomu máme ještě sourozenecký kočár, takže to tak střídáme.

Myslím, že je dobré vybrat si golfky takové, které mají minimálně polohovatelná zádíčka, nejlépe do lehu, některé golfky dělají i s polohovatelnou opěrkou nohou.
My máme v golfkách i fusak, a to máme docela malý kočárek, máme Chicco Ponee. Synka v něm dávám spát na balkon, tam spí nejlépe. Myslím, že se tam nijak netísní. Navíc tvůj vyhlídnutý kočár myslím není nijak malý (alespoň podle obrázku mi tak připadal :wink: ).

A na ježdění ve sněhu jsou lepší větší kolečka, čím větší, tím lepší (my máme bohužel kolečka malá, ale snad to na sídlišti v zimě přežijem :roll: ).
Docela velký kola má Cam Apollo, ale nevím, jak je těžký a tak. My máme vlastně „prodlouženou“ verzi - ten sourozenecký, a jezdí se s ním skvěle :D .

Tak nevím, jestli jsem ti poradila, dobře vyber!
Ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
18.1.05 22:07

Ahoj, já mám golfky ABC design, jsou polohovatelné až do lehu, na nožičky je také polohování.V zimě jsem dávala tlustou deku z ovčí vlny. A ježdění na sněhu? To není fakt nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama