Golfky 4baby DAMREY- prosím o zkušenosti

4235
15.5.14 21:27

Golfky 4baby DAMREY- prosím o zkušenosti...

Zdravím všechny :mavam: které mají s tímto kočárkem zkušenost, velice se mi líbí, ale kde nic, tu nic :nevim: všem mnohokrát děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2068
15.5.14 21:44

@Indil taky se mi libi, ale zvazuji i dalsi, takze si take pockam na zkusenosti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4235
15.5.14 22:02

@Andeliiicek taky mám více adeptu, z toho množství je těžké vybrat, ten správný :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2068
15.5.14 22:04

@Indil tak tak, vubec nevim, zase nechci nijak zvlast predrazeny, mam jeste normalne sportak, ale dulezite je aby sel do lehu, lehce se skladal :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4235
15.5.14 22:07

@Andeliiicek já sportak mam a malej v nem dela akorat blbiny, u spousty maminek to golfky vyresily, navic bude leto a jsem z mesta… jinak s cenou jsem nechtela jit pres 4000,– ale zase ne pod 2000,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
16.5.14 07:39

Já měla spoustu golfáčů a za mě je nuna nejlepší :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala