Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Zdravím všechny
které mají s tímto kočárkem zkušenost, velice se mi líbí, ale kde nic, tu nic
všem mnohokrát děkuji ![]()
@Indil taky se mi libi, ale zvazuji i dalsi, takze si take pockam na zkusenosti ![]()
@Andeliiicek taky mám více adeptu, z toho množství je těžké vybrat, ten správný ![]()
@Indil tak tak, vubec nevim, zase nechci nijak zvlast predrazeny, mam jeste normalne sportak, ale dulezite je aby sel do lehu, lehce se skladal ![]()
@Andeliiicek já sportak mam a malej v nem dela akorat blbiny, u spousty maminek to golfky vyresily, navic bude leto a jsem z mesta… jinak s cenou jsem nechtela jit pres 4000,– ale zase ne pod 2000,–