Google účet - přetažení kontaktů

23000
9.4.21 16:34

google účet - přetažení kontaktů

Ahoj holky,
tady se ví vše, tak se jdu zeptat. Mám nový telefon. Nějak se mi povedlo importovat si kontakty ze starého na gmail a z toho pak do nového. Problém je ten, že se to natáhlo to telefonu i dcerám (mají telefony na můj google účet). Ale když něco vymažu u nich, vymaže se to i mě. Jsem z toho jelen. Očividně jsou někde v úložišti a ne čiště v telefonu. Nevíte, co s tím?

A na to navazuje druhý dotaz. Jak píšu výše, dvě dcery mají telefon na můj google účet. Když bych jim chtěla založit jejich a telefon přihlásila na jejich - tak přijdou o vše, co tam teď mají?

Snad to píšu srozumiteně.
Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8026
9.4.21 17:24

Je to tak. Prostě nejde fungovat na jednom googlu účtu pro víc lidí. Je to dělaný pro jednoho uživatele a tomu se data synchronizují z více zařízení. Musí mít každá vlastní účet, pokud chcou mít vlastní fce nezávislé na tobě. A samozřejmě, pokud mají třeba uložené hry atd. Tak to na novém mít nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2718
9.4.21 17:40

Máme pro děti založené jejich gmail účty a mám je přihlášené ve svém mobilu s vypnutou synchronizací na to, co z jejich účtů nechci stahovat :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
9.4.21 19:19
@Cenarius píše:
Je to tak. Prostě nejde fungovat na jednom googlu účtu pro víc lidí. Je to dělaný pro jednoho uživatele a tomu se data synchronizují z více zařízení. Musí mít každá vlastní účet, pokud chcou mít vlastní fce nezávislé na tobě. A samozřejmě, pokud mají třeba uložené hry atd. Tak to na novém mít nebudou.

Díky. Mě to teď překvapilo, protože doteď se nic nespojovalo. Tak dík… To bude mazec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
9.4.21 19:30

@Cenarius takže, když dceři vytvořím její Google účet a její telefon na něj prepnu, tak přijde o kontakty, fotky, hry a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1559
10.4.21 12:19

Data jsou primárně v pamětích telefonu. Každý telefon s Androidem sice musí být přihlášený k nějakému Google účtu, není ale nutné svá data Velkému bratrovi posílat. Když se vypnou veškeré synchronizace, zůstanou jen v zařízení. Myslím, že pro zálohy je lepší použít vlastní PC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat