Gumičkové boty ROCK

1326
24.5.16 14:20

Gumičkové boty ROCK

Nosíte někdo prosím gumičkové boty ROCK SPRING?? Delaji pro deti i pro dospele.
Potřebovala bych poradit, jestli ty gumicky casem (a pripadne za jak dlouho) nosenim povoli nebo ne?

Koupila jsem si je na netu a ted je nosim doma/zkousim a prijdou mi straslive festovni. Na delku jsou spravne, to jen ta pruznost gumicek je mala. Mam moc krasne barevne, takove ulitle, podobne budu jen tezko shanet, ale nejsou teda moc pohodlne, alespon zatim.. Tak bych potrebovala rady od zkusenych nositelek techto bot (i jiny strih, ale stejna znacka a material), jestli maji potencial na to byt pohodlne nebo ne. Jsou lehoucke, ale tak nejak o nich moc vim, ze je mam na nohou a neni to teda vubec ono. Mam samozrejme moznost je do 14-ti dnu vratit, tak nad tim premyslim a nevim..

Predem dekuji za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
741
24.5.16 14:42

Pořídila jsem je, když jsem měla problémy s patama a nosila jsem je docela hodně a gumičky nepovolily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
24.5.16 14:42

Já už měla dvoje moc nepovolí ale pohodlné byly. Jen já trochu šmajdám tak jsem je sešlapala ke straně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
24.5.16 14:48

@Adlita Nezapomen na to, že vrátit je může nepoužité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
24.5.16 14:52

Hmm.. no tak to nezni moc lakave a asi je teda vratim. Chodim v nich doma uz vic jak hodinu a porad skrti jako blazen. Na noze mam uplne vytapetovany ten vzorek, auau.

Holky dekuji za rady. Asi nemam tak stihlou nozku, jaka by byla do techto bot potreba. Jsou krasny, ale holt ne pro me :roll:

A propo kdyby jste mela nejaka tip na podobne boty, ktere jsou lehke, pohodlne, dobre drzici na noze = proste idealni na ven s malym ditetem, tak budu rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
24.5.16 14:54

@jenny.fields Ja vim. Vzdyt je nosim jenom doma v cistem byte ;-) Prisly mi dnes dopoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
24.5.16 16:55
@Adlita píše:
@jenny.fields Ja vim. Vzdyt je nosim jenom doma v cistem byte ;-) Prisly mi dnes dopoledne.

Kolik to stojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
28.5.16 22:59

@jenny.fields cca 750 Kč.

No toz vratila jsem je. Jsou vazne hodne stazene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat