Gynekolog v Jihlavě - kterého zvolit?

321
20.4.17 16:50

Gynekolog v Jihlavě - kterého zvolit?

Hezký den všem. :kytka: Kterého gynekologa v Jihlavě byste doporučily pro ženu v reproduktivním věku, která už jedno dítě má a více než rok se pokouší o druhé? Zatím je v užším výběru doktor Poustka a doktor Fiker. Měl by to být doktor, který s pacientkou rozmlouvá, který problémy řeší a nepřechází a umí vše lidsky vysvětlit a odpovědět na otázky. Prostě odborník na svém místě. :) Prosím, poraďte, sdělte své zkušenosti a dojmy. Díky! :palec:

Příspěvek upraven 20.04.17 v 17:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

50123
20.4.17 17:38

Přesně ve tvé situaci jsem se registrovala u dr. Fikera. No ale na první prohlídku jsem šla už těhotná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
20.4.17 17:48

@Tunrida Juu, děkuju za milou zkušenost! :) Já už dlouhé roky chodím k dr. Poustkovi. Je docela fajn, ale… moc toho nenamluví, nic moc neřeší a já mám teď pocit, že mi ujíždí vlak. Že by to řešit chtělo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
20.4.17 17:50
@evapraga píše:
@Tunrida Juu, děkuju za milou zkušenost! :) Já už dlouhé roky chodím k dr. Poustkovi. Je docela fajn, ale… moc toho nenamluví, nic moc neřeší a já mám teď pocit, že mi ujíždí vlak. Že by to řešit chtělo. :)

Tak to s Fikerem se nakecá dost :lol: On teda mimo ordinaci pracuje i v Sanusu, takže si tě v případě potřeby může převzít i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
20.4.17 19:23

@Tunrida Moc děkuju! Ještě se zeptám - v těhotenství jsi byla s dr. spokojená? Vysvětlil vše, věnoval se Ti dost? Sestřičku má také sympatickou? :) Já totiž nemám moc ráda změny, pořád se bráním přechodu k jinému dr., ale vidím, že mi nic jiného nezbude. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
20.4.17 19:57
@evapraga píše:
@Tunrida Moc děkuju! Ještě se zeptám - v těhotenství jsi byla s dr. spokojená? Vysvětlil vše, věnoval se Ti dost? Sestřičku má také sympatickou? :) Já totiž nemám moc ráda změny, pořád se bráním přechodu k jinému dr., ale vidím, že mi nic jiného nezbude. :)

Tak co bylo potřeba, to mi vysvětlil, ale já jsem teda moc nepotřebovala :lol: Sestřičky jsem tam zažila 2. První byla těhotná o chvilku déle, než já. Ta byla fajn, ale bylo vidět, že už se vidí na mateřské :lol: Ta druhá je taky v pohodě. Je mladá, popovídá si, je s ní i celkem sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
20.4.17 21:47

@Tunrida Díky, díky. :) Našla jsem dřívější diskuzi o dr. Fikerovi. Psala jsi tam, že se vám nedaří druhé, pak jsi otěhotněla a přešla k Fikerovi, viď. Jak se vám druhé povedlo? :) Brali jste nějaké vitamíny, odjeli na víkend, nebo máš nějaký jiný fígl? :D My začali na druhém pracovat loni v lednu. Nesnažili jsme se všechny měsíce v roce, 3 měsíce jsme nemohli kvůli manželově zdravotním potížím. Ale i tak je to dlouhý. :roll: V lednu letošního roku jsem otěhotněla, ale v 6.tt těhotenství zaniklo. Byla jsem pak v nemocnici na pozorování kvůli podezření na mimoděložní - týden jsem totiž kvácela, ale hcg klesalo hodně pomalu… Zpětně mě štve, že mi tam nedělali laparoskopii, že nevím, jestli uvnitř není nějaký problém, kvůli kterému to nejde. :think: Hcg mi klesalo skoro měsíc, než jsem dostala menzes a mohli jsme začít zkoušet plodit zas. Pak ale přišla další MS a další… Pořád mě pobolívá břicho, Poustka mi udělal bleskový ultrazvuk, řekl, nic tam není, odběry (cytologie, chlamydie, moč, hcg) dopadly dobře, tak prý se nemám čeho bát a máme se snažit… Noo, po roce a čtvrt už mě to fakt štve. :D První dítě nám tehdy vyšlo hned na druhou ovulaci, nečekala jsem, že druhé bude taková fuška. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
20.4.17 22:58
@evapraga píše:
@Tunrida Díky, díky. :) Našla jsem dřívější diskuzi o dr. Fikerovi. Psala jsi tam, že se vám nedaří druhé, pak jsi otěhotněla a přešla k Fikerovi, viď. Jak se vám druhé povedlo? :) Brali jste nějaké vitamíny, odjeli na víkend, nebo máš nějaký jiný fígl? :D My začali na druhém pracovat loni v lednu. Nesnažili jsme se všechny měsíce v roce, 3 měsíce jsme nemohli kvůli manželově zdravotním potížím. Ale i tak je to dlouhý. :roll: V lednu letošního roku jsem otěhotněla, ale v 6.tt těhotenství zaniklo. Byla jsem pak v nemocnici na pozorování kvůli podezření na mimoděložní - týden jsem totiž kvácela, ale hcg klesalo hodně pomalu… Zpětně mě štve, že mi tam nedělali laparoskopii, že nevím, jestli uvnitř není nějaký problém, kvůli kterému to nejde. :think: Hcg mi klesalo skoro měsíc, než jsem dostala menzes a mohli jsme začít zkoušet plodit zas. Pak ale přišla další MS a další… Pořád mě pobolívá břicho, Poustka mi udělal bleskový ultrazvuk, řekl, nic tam není, odběry (cytologie, chlamydie, moč, hcg) dopadly dobře, tak prý se nemám čeho bát a máme se snažit… Noo, po roce a čtvrt už mě to fakt štve. :D První dítě nám tehdy vyšlo hned na druhou ovulaci, nečekala jsem, že druhé bude taková fuška. :lol:
:lol: Hustý. Náš první je taky z druhýho cyklu :lol:
No nám se to povedlo vlastně tak, že jsme to zabalili, že končíme. Já už z toho začínala být nervní. Rozeslala jsem životopisy na práci a smířila se s tím, že druhé dítě bude až někdy později. A otěhotněla jsem nejspíš s chlapem na rybách :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8760
29.4.17 23:50

@evapraga Já jsem od Poustky odešla pryč, nebyla sem s ním spokojená a teď sem u Fikera. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
30.4.17 14:28
@Janča209 píše:
@evapraga Já jsem od Poustky odešla pryč, nebyla sem s ním spokojená a teď sem u Fikera. ;)

Jani, a jak jsi spokojená? Vše v pořádku? Zajímá se pan doktor, řeší Tvé problémy?

Díky za odpověď! :)
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8760
30.4.17 14:36

@evapraga Evi, zatím jsem spokojená. ;) Nemám ovulaci, takže to teď s panem doktorem řešíme hormony, je hodnej, snaží se mi vše vysvětlit. :) Kdyby tě cokoliv zajímalo, tak ti ráda odpovím, když budu vědět. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
2.5.17 22:58

@Janča209 Děkuju, Jani. Poustka asi nic neřešil, vid? Já u něj mám takový pocit… U mě taky nic moc neřeší. Je nejradši, když přijdu, nic mi není a nic nechci. ;) Jak jsem zmínila v jednom z předchozích příspěvků, už víc než rok se snažíme o druhé dítko a zatím nic. Tedy ano, v lednu se zadařilo, ale v 6. týdnu jsem samovolně potratila. Ale dost podivně… Tehdy mě Poustka hnal do nemocnice s podezřením na mimoděložní. Kdyby bylo po jeho, jsem po laparoskopii a alespoň vím, na čem jsem. Ale v nemocnici mě jen sledovali… Od té doby, co mi kleslo hcg na 0 a přišla první MS po zamlklém těhotenství, už zas Poustka neřeší nic. Na mé téměř věčné pobolívání podbřišku mi řekne jen, že nevidí nic, co by to mohlo způsobovat. A že se máme dál snažit, abych už brzo přinesla radostnou novinu (pozitivní těhotenstký test)… Jooo, to je celý on. Jen kdyby to šlo snadněji.. A kdybych aspon věděla, že jsem v pořádku… :nevim: Nemám vůbec ráda změny, takže jsem si řekla, že ještě počkám měsíc a když zas nic, objednám se k Poustkovi ještě jednou. A když nebude ani tehdy nic moc řešit a zas mě rychle vyprovodí ven s tou jeho hláškou, že se máme snažit, ať se brzo uvidíme s pozitivním testem, jdu k jinému doktorovi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8760
3.5.17 16:40

@evapraga Přesně tak, u nás od Poustky odešla mamka, ségra i já, každá kvůli jinému problému. Odmítal s náma cokoliv řešit. S Fikerem jsem spokojená, je moc milej a jelikož se snažíme už přes rok o mimčo, tak už podnikáme i různé kroky, rozhodně se oproti předchozímu gynekologovi něco děje a z toho mám radost, takže neváhej a přejdi jinam. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama