Gynprodyl zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 18.03.19 12:34
Gynprodyl zkušenost?

Dnes jsem dostala od gynekologa prášky gynprodyl protože jsem zacela spinit podle ultrazvuku mi řekl že jsem těhotná ale že neví příčinu špinění protože nevidí ještě plod a že si mám zavádět dvě tobolky večer a 2 ráno do pochvy. Máte někdo zkušenosti s tímto lékem na co přesně je? Mám. Docela strach. :/

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 18.03.19 12:42

Je to stejné jako utrogestan, obsahuje hlavně progesteron a je na udržení těhotenství. Akorát jestli spinis je lepší ty globule polykat, mě to bylo i příjemnější.

Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 18.03.19 12:46

@Kriss Tina ato se může polikat jo? Takže každý večer 2 spolknout a každé ráno také?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 18.03.19 12:48

@Volfelova jojo já je dostala v nemocnici když sem krvacela z hematomu, dokud sem krvacela a spinila tak se polykaly a já je pak polykala dal, bylo to snazší a hlavně po tom zavádění sem měla děsný úplně tvarohovy výtok, jak se ty zbytky vyplavily ven :poblion: si přečti příbalový leták tam to máš i napsaný…

Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 18.03.19 12:51

@Kriss Tina super tak já to Teda budu také polikat je to příjemnější no…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 18.03.19 12:54

@Volfelova jojo to je :) akorát bacha někomu se po tom polykání může motat hlava nebo dělat zle od žaludku, večer je to dobrý to polknes až když si lehnes do postele a zaspis, ale ráno ti potom nemusí být nejlíp, jestli chodíš třeba do práce tak je polykej s nějakým časovým předstihem.

Volfelova
Povídálka 19 příspěvků 18.03.19 12:59

@Kriss Tina no. Mě teď doporučil abych byla do příští kontroly doma… Snad bude vše v pořádku…

Qadra
Kecalka 308 příspěvků 18.03.19 13:16

Osobně si myslím,že je mnohem lepší Gynprodyl zavádět.Lépe se vstřebává,Ikdyž ten tvarohovitý výtok je nepříjemný…u mě při braní způsobil silné bolesti hlavy,ale svůj účel plní

Váš příspěvek
Reklama