HA Clormetin

Napsat příspěvek
Velikost písma:
120
25.5.22 15:17

Je to sice starší téma ale mě z ní hrozně bolela hlava a nejvíc v místě levého spánku, takové ty bodavé pichy, jiná diagnostika nebyla nalezena při různých vyšetření, celkově jsem měla nevolnosti, bolesti podbřišku, křeče v nohou a hroznou únavu. Teď už mě to všechno ustálo po vysazení. Jinak potíže se objevily po asi půl roku brání do té doby to bylo ok. Za zmínku stojí říct i to že mě dělá každá antikoncepce po půl roce různé potíže takže mě to nepřekvapilo spíš jsem na to jen zase čekala. Ale za ty peníze, teď stojí okolo 800 už jsem měla vyzkoušenou i lepší. :roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
200
21.6.22 15:34

Clormetin

Damy vlakno je starsi ale i tak pokud to pujde budu rad pokud by jste mi prenechaly Clormetin. Napiste zpravu a domluvime se urcite, nejde o vtip. Moc dekuji dopredu :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty