Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Je to sice starší téma ale mě z ní hrozně bolela hlava a nejvíc v místě levého spánku, takové ty bodavé pichy, jiná diagnostika nebyla nalezena při různých vyšetření, celkově jsem měla nevolnosti, bolesti podbřišku, křeče v nohou a hroznou únavu. Teď už mě to všechno ustálo po vysazení. Jinak potíže se objevily po asi půl roku brání do té doby to bylo ok. Za zmínku stojí říct i to že mě dělá každá antikoncepce po půl roce různé potíže takže mě to nepřekvapilo spíš jsem na to jen zase čekala. Ale za ty peníze, teď stojí okolo 800 už jsem měla vyzkoušenou i lepší.
![]()
Damy vlakno je starsi ale i tak pokud to pujde budu rad pokud by jste mi prenechaly Clormetin. Napiste zpravu a domluvime se urcite, nejde o vtip. Moc dekuji dopredu ![]()