Helmička pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lannie
Stálice 62 příspěvků 21.11.17 21:34
Helmicka pro miminko

Ahoj holky prosim o radu, kamaradka ma miminko a bude muset ze zdr. duvodu mit na par mesicu helmicku a zrovna pres zimu, tak nas tak napadlo jak se to resi s cepickou? Prece jenom ouska jsou hola a helmicku musi nosit 23hod denne a pod ni byt nemuze :think:, tak jak se to resi? :think: cepicka pres helmicku? 8o to musi vypadat zvlastne..

Reakce:
jessikka
Extra třída :D 10855 příspěvků 21.11.17 21:40

@Lannie já osobně bych dávala kapucku přes helmičku.

Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 21.11.17 21:41

Koupila bych větší čepici, co jinyho :nevim: Pokud je to že zdravotních důvodu, tak bych neřešila, jak to vypadá

Martanka92
Kecalka 322 příspěvků 21.11.17 21:44

Naše dcerka má helmičku měsíc. A čepička se nosí na helmičce, protože pod helmičkou by tlačila. Vypadá to trošku divně, protože vršek helmičky je " otevřený" ale tak nejde ó vzhled, vždyť je to jen na pár měsíců a jde o zdraví miminka.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2332 příspěvků 21.11.17 21:45

@Lannie docela fajn je kapucka :andel:

Martanka92
Kecalka 322 příspěvků 21.11.17 21:46

@jessikka kapuce bývají malé. Dcerka helmičku má, je ji půl roku a na helmičku pasuje čepice, co její sestra nosila ve 2 letech

selia
Ukecaná baba ;) 2062 příspěvků 21.11.17 22:14

Zkušenost nemám, ale koupila bych tenkou kuklu, třeba bamboolik, pod helmicku. Moje deti nosí pod tensi cepice, helmu na kolo atd.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15078 příspěvků 21.11.17 22:20

Pár měsíců to bude vypadat zvláštně a odměnou bude, že zbytek života bude vypadat hlavička dobře. Koupila bych prostě větší čepici ;)

tamata
Extra třída :D 13075 příspěvků 21.11.17 22:22

Ona už ta samotná helma vzbuzuje pozornost, tak čepici bych neřešila :palec: Pokud je to ze zdravotních důvodů, tak vzhled není na prvním místě. Nemá to na pořád.

Amys
Generální žvanilka 20821 příspěvků 21.11.17 22:57

Tak je to miminko, to je venku v kočárku, ne? Těm kouká z fusaku jen nos, helmičky pod čepičkou si nikdo nevšimne :mrgreen:

czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 22.11.17 09:04

Nas nosil pres helmicku normalne pletenyho kulicha mensi dospely velikosti. Vzhled jsem neresila, kdyz si za par dnu zvyknes na helmicku, cepice navic uz zvlastni neprijde ;)… me treba trvalo nejdyl si zvyknout ze mu nemuzu hladi a onuchavat vlasky :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >