Hematurie u kojence?

5.7.15 16:05

Hematurie u kojence?

Maminky Prosím o radu.
Naše mimi pije teď druhý den fenyklový cajiku od Sunar, jsou mu 3 měsíce. Začal curat zlute, což je po čaji normální, ale když docural tak mu na plince zůstal takový růžový obtisk. Je to k tomu čaji? Jinak pije dost, není neklidny, plactivy. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2357
5.7.15 16:20

Spíš to vypadá na uráty. Je vedro tak ať hodně pije. Ale jinak bych pro jistotu zavolala na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
5.7.15 17:15

@petrusepetrus Ano, my měli taky takový růžový flíček v plence, pak začal tlačit a viděla jsem, jak vytlačil kapku krve. Měl zánět ledvin. Jinak se mi nezdálo, že by ho močení nějak bolelo. Jela bych hned na pohotovost, sice to můžou být i uráty, ale to ty sama nemáš šanci poznat, odeber moč a oni ti jí zkontrolujou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.7.15 18:06

@petrusepetrus očenichej plínu - pokud by moč smrděla, okamžitě k dr - zánět ledvin. JInak sledovat - jak jsou vedra, může mít jen víc koncentrovanou moč, tohle se pak objeví.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.15 22:40

@martina.se nene plinky nesmrdí, řekla bych že normalne jako porad.
Odpoledne jsem ho pro lila vodou a v pohodě, ve dvou o linkách už nic nebylo, tak snad to bude ok.
Počítala jsem, že včera vypil skoro 900 ml, myslím že by to melo stačit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.7.15 12:54

@petrusepetrus tak to jen hlídej, může být fakt koncentrovanější moč.. my děláme to samé - kdyby moč smrděla, hned k dr. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama