Kolik čaje vypije 3týdenní miminko

2561
3.7.15 20:29

kolik čaje vypije 3 týdenní miminko

Chtěla bych se zeptat, kolik ml čaje můžu dát 3 týdennímu miminku? Koupila jsem od Sunárku feniklový granulovaný čaj, kojím, ale přišlo mi, že je hodně horko, tak aby nebyla dehydrovaná…malé chutná, ale dnes hodně zvrací. A je to až po tom, co vypila cca 30ml čaje. Včera po něm nezvracela. Byla jsem s ní dnes venku, sice jen ve stínu, ale jestli není přehřátá??? Teplotu ale nemá, měřila jsem jí a má 36,9-37 C Pokud prosím víte, poraďte mi…děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2355
3.7.15 20:33

@Kačule30 Syna jsem měla taky ve vedrech, když se narodil a kojila jsem, ale žádnej čaj jsem tedy nedávala ani tak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
3.7.15 20:35

@barca93 A jen mlíčko mu stačilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363

Žádný čaj a už vůbec ne ten slisovaný cukr.
Když už, tak pytlíkový čaj, nebo stačí převařená voda.
Ale jestli kojíš, kdy si mimčo řekne (v horku typicky často a krátce, jen na žízeň), tak další tekutiny přidávat nemusíš.

Zvracení - ublinkávání? Nebo fakt háže šavle obloukem? Ublinkáváni neva, nějaké větší blití bych konzultovala s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920

@Kačule30 často koj a na čaj kašli…kor ty granulovaný jsou akorát chemický srajdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
3.7.15 20:39

@Kačule30 jj, stačilo. Někdy jsem mu dávala častěji, aby si jen tak cucnul právě kdyby měl žízen a v pohodě ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4104
3.7.15 20:45

Smankote, ta vec nema s cajem nic spolecneho… precti si slozeni :poblion:

jestli kojis, tak slava, nemusis nic resit! :dance: proste koj podle potreby, nabizej casteji… tvoje mlikarna je nejlepsi, prizpusobi se! :kytka: prcek si bude cucat casteji vodovejsi mliko

jedine davej pozor na sebe, pijes za dva - spousta vody v cemkoliv co ti chutna :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
3.7.15 20:46

Ten pytlíkový feniklový piju já, aby malou nebolelo bříško, ale na něm píšou, že dětem přímo se podávat nemá, až po ukončení 2 měsíce a to mám 3 druhy. Jinak kojím často, snažím se jí přikládat každou hodinu, ať si aspoň cucne. Já jsem si taky myslela, že by jí mělo mlíčko stačit, ale tchýně přišla s tim, že dětem dávala právě feniklový čaj, kvůli tomu, aby nebyly dehydrovný, tak teď jak začaly ty vedra, myslela jsem, že bych malé taky dala…recenze jsem na něj četla dobré…no nevím, asi to nebyla nejlepší volba. Ublinkává často, ale jen maličko…dřív to ale nedělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2243
3.7.15 20:50

@Kačule30 Jo jo, tchýně… Mě manželova babička poradila, ať odstříkám to přední mléko a dávám miminku čaj. Když jsem se jí zeptala, proč bych to měla dělat, když to přední mléko je právě na žízeň, říkala, že ony to tak dělaly… Miminku fakt stačí kojit, jen v těch vedrech je potřeba dávat častěji cucnout, žádné po 3 hodinách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11744
3.7.15 20:50

Ve 3 tydnech zadny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
3.7.15 20:56

Je mi jí líto, a nevím, jestli jsem jí to neudělala já tim pitomym čajem. Jo, tchýně, pořát ví všechno nejlíp, a pořát mi do toho mluví, až jsem se nechala ukecat a takhle to dopadlo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
3.7.15 21:06

Jestli kojíš, tak žádný čaj nedávej a koj, kdykoliv si řekne. Přední mlíko je na žízeň

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.15 21:07

Caj vyhod a dokud muzes a chces, jen koj. I kdyby po hodine, je to to nejlepsi. Jen pozor, kdyz je takhle casta poptavka, obcas vznikne zanet v prsu. I s tim se ale da kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
3.7.15 21:11

Všem moc děkuju za rady, budu jen kojit. Stejne je malá na prsu nejspokojenější!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
3.7.15 21:13

Čaj opravdu ne, ale mě doktorka z nedonošeneckého říkala, že v těch vedrech přes 30 stupňů můžu nabídnout pár lžiček převařené vlažné vody ( ale nabízet vždycky jen po kojení).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama