Usíná jen ve vajíčku

Anonymní
19.5.20 18:14

Histerak v postylce

Ahoj prosím o radu a anonym, chodí sem rodina. Dceri je 6 měsíců a od doby co začala mit koliky, přes den usinala na hrací dece při hraní, nebo ve vajíčku. V postýlce spí jen v noci. Už ale tak dva měsíce usíná jen ve vajíčku. Není to nic zdravého, ale jakmile ji přesunu do postýlky tak se zachvili vzbudí. Nevydrží tam spát tak dlouho.. :( bylo tu podobné téma, a rady ze jak usne tak se má přesunout, jenže to u nás neprojde… Ona řve při usínání i v tom vajíčku. Ale aspoň ji uhoupu.. Zkoušela jsem ji i nechat vyrvat v postýlce, ale po 30 minutách řevu, zpívání, povídání pohádek jsem to vzdala… Máma mi furt říká jak nás dala do postýlky a spali jsme.. Joo, to bych chtěla vidět. Nedokáže pochopit že ona řve jak silena.. Fakt úplně vřešti..,nakonec se začne davit… :zed: :pocitac: existuje vůbec nějaká rada?? :( Kočár mi taky totálně bojkotuje… Jsem těhotná takže nošení v nositku teď moc nejde, dela se mi špatně. A neumím si představit jak budu dceru v roce uspavat ve vajíčku :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7966
19.5.20 18:22

Vajíčko schovej, nebo nech v autě…naučila jsi ji v něm usínat, tak logicky nic jiného nechce..
Najeď na rituál, a z něj nepolevuj…Chceš aby spala v postýlce, nauč ji to..Změnu je třeba překonat jedině opakováním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
19.5.20 18:22

Jo to poslouchám od tchýně to stejný, jak ona svoje děti položila a spali a my uspavame bla bla bla. A když si ji vezmeš k sobě do postele tak to taky nezabere?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.20 18:32
@JancaS84 píše:
Jo to poslouchám od tchýně to stejný, jak ona svoje děti položila a spali a my uspavame bla bla bla. A když si ji vezmeš k sobě do postele tak to taky nezabere?

Ne vůbec. Když tvrdě spí, tak ji večer přenesu do postýlky je to v pohodě.. Obcas se vzbudí, ale hned usne.. Přes den je to katastrofa, spinká 3× denne, když už vidím že to na ní jde šupnu ji do vajíčka, a do 10 minut spinká. Když ji dám do postýlky, tak histericky řev, jak kdybych ji mučila. :(

@pannda píše:
Vajíčko schovej, nebo nech v autě…naučila jsi ji v něm usínat, tak logicky nic jiného nechce..
Najeď na rituál, a z něj nepolevuj…Chceš aby spala v postýlce, nauč ji to..Změnu je třeba překonat jedině opakováním

Režim spinkáni má, spí pomalu na minutu přesně, 3× denne. Ale když jí v tu dobu soupnu do postýlky tak je to katastrofa… Asi to tak budu muset udělat :(

• Citovat
  • Nahlásit
675
19.5.20 18:40
@JancaS84 píše:

tak ja to poslouchám od tchýně i od mamky :zed: chytre rady :zed: mamka(55) je tak vytizena, ze ji rocni vnučka skoro nezna a tchýně (64) lituje dat za benzin. Tak tam. obcas jedeme my. Asi bych potřebovala nejakeho psychologa a ze vseho se vypovidat. Pred par lety jsem z podobného trápení mela výrazku po celem tele :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
19.5.20 18:50

My měli postýlku na kolečkách, takže jsem chvíli drndali a pak spal. i když náš malej spával tak po 30 minutách, ale celou noc snad od 5 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
19.5.20 18:58

U nás bylo období, kdy spal jedině v jedoucím kočáru a večer usínal jedině s maminkou. Rada? Najdi, co zabere a to používej. Já chodila ven za každého počasí, jinak by se syn asi nevyspal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
248
19.5.20 19:18

Kojis? U nás začaly hysteraky v postylce kolem 4.měsíce. Prostě potřeboval mámu. Uspavame u prsa, občas usne v kočárku, v autě… Ale nejčastěji u prsa. Jsme spokojený oba. On má mámu, jak potřebuje, já mám spokojený dítě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
19.5.20 19:28

@LD1 máme to stejně už bez mála 3 roky :srdce:  :dance:

Zakladelko, zřejmě ji postylka nevyhovuje. Necítí se tam bezpečně. Najdi nějaký zpusob jaký bude vyhovovat vam oboum. Vím že to bude těžké, ale něco určitě najdeš :palec:
Malej spí s náma v posteli, v postýlce spal taky špatně. A když byl malej, tak usinal buď na prsu a nebo v postylce u šumu :palec:
Zkus najet na stránky "uspavac. Cz " a hlavne to dej na plný pecky. To uvidíš jak se uklidní… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
19.5.20 23:20

Taky jsem zažila. Nelíbí se jí v postýlce. Zkuste ji dát na jiné místo v místnosti a vedle tvojí postele. U nás to zabralo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat