Hledám pár pro moje miminko - přímá adopce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
25179
6.8.20 12:35
@barca.rem123 píše:
Všichni kdo se to snaží rozmlouvat jsou lehce sobečtí, myslíte jen na to že MĚ to bude mrzet a že se jedná o MOJE dítě které bych si JÁ měla užít. Ale věřte mi že ti co říkají že se to všechno nějak zvládne, tak neví jaké to je vyrůstat v nezajištěné rodině, když jediný kdo vydělává je můj partner a už tak má problém s uživením se, natož ještě mimi a já se nechci jedno ráno probudit a že by dítě nemělo co do pusy, myslete prosím na to miminko, ne na mě.

a proč nevolíš klasickou adopci, přes úřady? V čem je pro tebe přínosnější inzerce? Seš si jistá, že odhadneš kvalitu zájemců lépe než úřady?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
6.8.20 12:37

@barca.rem123 podívej, stopro najdeš. Že to bude těžké, je jasné.
Nevím, zda jsi viděla film o přímé adopci..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11037
6.8.20 12:38
@barca.rem123 píše:
@Liška2014 ano, psala jsem na e-mail všem co v poslední době přidávali něco na tohle téma, už jsem jim psala tak 3 dny zpátky, a zatím žádná odpověď :(

Zkus ještě tuto stránku, je to i pro přímou adopci
 https://nahradni-materstvi.webnode.cz/kniha-navstev/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
6.8.20 12:38

@pe-terka myslím si že když kontaktuje odspodu předně se budou snažit najít cestu aby dítě mohlo zůstat u matky. Třeba to uživatelka nechce.

  • Citovat
  • Upravit
25179
6.8.20 12:38
@bejbyn píše:
Legislativně je to v naprostém pořádku, je to obsaženo v Občanském zákoníku.
Tu šedou zónu si nepleť s náhradním mateřstvím.

nepletu…Ty jsi psala, že FOH nechce zprostředkovávat přímé adopce, ptž je to nelegální…A když to, nevědomky, zprostředkuje inzerce na emiminu, tak to legální je?
Trochu si protiřečíš…
@admin, jaký na to máte názor?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26747
6.8.20 12:40
@pe-terka píše:
a proč nevolíš klasickou adopci, přes úřady? V čem je pro tebe přínosnější inzerce? Seš si jistá, že odhadneš kvalitu zájemců lépe než úřady?

Kvalita zájemců = napsala jsem všem s nickem chcimimiska a čekám, kdo se ozve :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
6.8.20 12:40

@pe-terka podle mě u příme adopce smíš být v kontaktu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
6.8.20 12:40
@ludmilaadamkova píše:
@pe-terka myslím si že když kontaktuje odspodu předně se budou snažit najít cestu aby dítě mohlo zůstat u matky. Třeba to uživatelka nechce.

já bych to ráda četla od ní…Ale násilím ji nutit nebudou, zprostředkovávají řadu klasických adopcí a někde ty děti brát musí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
6.8.20 12:40

@Liška2014 Viděla jsem film Juno kde se mladá holka nachází ve stejné situaci jako já, a taky místo potratu si našla rodiče kteří si Mimi hned po porodu vzali :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
6.8.20 12:41
@Liška2014 píše:
@pe-terka podle mě u příme adopce smíš být v kontaktu

Myslíš bio rodiče s adoptivními? A to si právě myslím, že není dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
6.8.20 12:43
@Bubla Bůčková píše:
Kvalita zájemců = napsala jsem všem s nickem chcimimiska a čekám, kdo se ozve :pankac:

a pak si o mimino zahrají mariáš! Vítěz je nejlepší, vybráno, prověřeno :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
6.8.20 12:44

Já věděla že se zde najdou lidi kterým se to nebude líbit, ale co tady někteří uživatelé píší mě docela uráží. Snažila jsem pouze pomocí internetu najít nějaký milý, zajištěný pár co by mému miminku dal co potřebuje. Je mi líto že pro spoustu z vás je tohle problém :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
6.8.20 12:46
@barca.rem123 píše:
@Liška2014 Viděla jsem film Juno kde se mladá holka nachází ve stejné situaci jako já, a taky místo potratu si našla rodiče kteří si Mimi hned po porodu vzali :srdce:

Uvědomuješ si že ten film je o USA kde je naprosto jiné právní prostředí a jsou na to přímo agentury které prověřují jak rodiče tak matky.. a samozřejmě také je to obrovský byznys. 8o

  • Citovat
  • Upravit
ludmilaadamkova
6.8.20 12:48

@barca.rem123 hele promiň ale buď jsi kapku naivní a nebo jsi troll. Jestli si myslíte že je to takto jednoduché. A proč jsi neodpověděla na otázku proč to nechceš řešit přes příslušné úřady?

  • Citovat
  • Upravit
26747
6.8.20 12:48
@pe-terka píše:
a pak si o mimino zahrají mariáš! Vítěz je nejlepší, vybráno, prověřeno :pankac:

Jako ono asi moc možnosti není. Těžko si vylepis inzerát v místních potravinách „Daruji za odvoz“,ale je to prostě absurdní. Chápala bych tu finanční motivaci, jistě a uznávám i právo na ni ve výši sta tisíců, ale jinak bych volila rozhodně standardní adopci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.