Hledám parťáka na práci v zahraničí
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Hledám parťáka na práci v zahraničí
Zdravím, je mi 20 let a chci odjet pracovat do zahraničí, ještě nemám úplně plán kam, hlavně někam do tepla např. Řecko a podobně, ale nemám odvahu na to jet sama, proto chci zkusit najít někoho, kdo by jel semnou. Kdyby se někdo takový našel, napište mi prosím na email:**** a můžeme spolu zkusit něco vymyslet.😊
edit adminom - e-mail
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Ahoj ak je to ešte aktuálne rada by som šla. Ale skôr asi Holandsko prípadne Anglicko ak by si nemala nič proti ???? pazurova752@gmail.com
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nechcela by si cyprus, turecko alanya, alebo nieco take? egypt? ja chcem tiez do horka ist, mam dost tejto ukrutnej zimy tu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zas úplne teplo nemusím lebo človek ide potom skapať
ale ak o niečom vieš že sa tam neuškvarím tak daj vedieť budem rada. Pozerám že si z Čadce ja som kúsok od Žiliny ako je Bytča a okolie ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit