Hledám parťáka na práci v zahraničí

7.3.23 03:55

Hledám parťáka na práci v zahraničí

Zdravím, je mi 20 let a chci odjet pracovat do zahraničí, ještě nemám úplně plán kam, hlavně někam do tepla např. Řecko a podobně, ale nemám odvahu na to jet sama, proto chci zkusit najít někoho, kdo by jel semnou. Kdyby se někdo takový našel, napište mi prosím na email:**** a můžeme spolu zkusit něco vymyslet.😊

edit adminom - e-mail

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.6.23 11:58

Ahoj ak je to ešte aktuálne rada by som šla. Ale skôr asi Holandsko prípadne Anglicko ak by si nemala nič proti ???? pazurova752@gmail.com

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
89
11.6.23 11:59

Nechcela by si cyprus, turecko alanya, alebo nieco take? egypt? ja chcem tiez do horka ist, mam dost tejto ukrutnej zimy tu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
11.6.23 17:38

Napište jí SZ, holky slovenské. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.23 14:52

Zas úplne teplo nemusím lebo človek ide potom skapať :D ale ak o niečom vieš že sa tam neuškvarím tak daj vedieť budem rada. Pozerám že si z Čadce ja som kúsok od Žiliny ako je Bytča a okolie :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.23 22:46

Stále je to aktuální😊

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat