Hledám tuto zavinovačku

17.6.15 19:02

Hledám tuto zavinovačku

Asi marný pokus, ale tady se ví všechno, tak to prubnu :mrgreen: Před 3 lety měli v porodnici erární zavinovačky, byly úžasné a já si samozřejmě značku nenapsala. Chtěla bych ji tentokrát zkusit sehnat, protože byla vážně super. Už jsem kontaktovala i známé od zdroje, ale už se nepoužívají, takže nevědí :?
Zavinka byla zvenku fleesová, uvnitř bavlna. Výplň nevím co byla, ale bylo na omak to samé jako jsou třeba zavinky do autosedačky od Emitexu. Co jsem měla rychlozavinovačky, tak to mělo vevnitř duté vlákno a bylo to strašně neforemné a blbě se to používalo. Tohle bylo měkoučké, poddajné, no bájo. Mělo to i pásek na převázání. Přikládám foto. Kdyby někdo věděl, nebo měl doma a mohl se mrknout co je to zač, budu vděčná :)

Příspěvek upraven 17.06.15 v 19:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59
17.6.15 19:35

Nejsem si jistá, ale mám dost podobnou od AESTHETIC, ale dostali jsme jí, takže nevím, kde se prodává. Zvenku je takový měkounký „medvídek“ a uvnitř je balvna. Naše mrně jí taky milovalo, byla ale hodně malinká (když už nešla zabalit, dávali jsme jí do kočárku jako podložku).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8000
17.6.15 19:48

Mame takovou, mohu nabidnout :-) Jedna je s Rakosnickem a pak mame podobne, ale vetsi s Outlastem od firmy Dita. Synek se v nich citil moc dobre, ted uz jsou ale male (6m).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 19:51

@Pooky Já myslím, že je to ona, díky moooooc :palec: Akorát ji sehnat bez kapuce :think:

@damasusan Měla bys fotky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8000
17.6.15 20:27

@PetiteFillette je to tato…
http://www.littleangel.cz/…-baby-2v1/68
mam sedou s tyrkys uvnitr a pak zelenou uvnitr s obrazkovou bavlnou. Ta s Rakosnickem ma asi kapucku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 20:30

@damasusan Vypadá hezky. A je to spíš letní nebo zimní? Kdyby se ti chtělo, tak mi to prosím nafoť a pošli do zprávy spolu s cenama. Aesthetic jsem nakonec našla takovou jakou bych chtěla, ale je dost drahá (jak jsem čekala).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8000
17.6.15 22:03

@PetiteFillette zkusim nafotit. My mame prosincove miminko a bylo to super. Ale outlast prave by mel regulovat teplotu jak v zime, tak i v lete… asi spis zalezi, jak je mimi uvnitr oblecene. Kdyby se synek vesel, jeste bychom pouzivali, ale je uz moc velky, tak mame Lodger.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8000
18.6.15 08:35

@PetiteFillette Davam foto na baharek, tak jukni :-) byla jsem moc sppkojena, meli jsme jich vice a stridali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama