H&M eshop zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gomex
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 01.12.17 14:22
H&M eshop zkušenosti

Jaké máte zkušenosti s eshopem H&M?

Objednala jsem 25.11.17 a na stránkách mají, že zboží příjde do 4-6 pracovních dnů po obdržení druhého mailu o odeslání zboží. Ohledně odeslání zboží mi žádný mail nepřišel, psala jsem na nějakou jejich linku, žádná reakce a na infolinku se nemůžu dovolat :roll:
Zboží mám zaplacené a reakce žádné :roll: jediné recenze co jsem našla jsou 2 roky staré..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 01.12.17 14:25

@gomex zboží mi z e-shopu HM chodí tak 10-14 dni, jde to ze skladu v Německu.

zelená7
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 01.12.17 14:25

Já objednávala a vše ok, doma do týdne. Taky jsem platila předem. Ale C&A je lepší. Doma do 3 dnů, nepožadují platbu předem a mají větší výběr.

fragola
Generální žvanilka 24698 příspěvků 01.12.17 14:28

@gomex Objednávala jsem 24.11. a ještě mi mail taky nedorazil. Předpokládám, že mají fofr před svátky. Jinak si nemůžu stěžovat, objednávám odtud hodně a zboží chodí bez problémů a včas. Jenom jednou jedinkrát mi zboží dorazilo o pár dní později, ale to poslali mail s omluvou v podobě slevy na další nákup. Vydrž, určitě ti balíček dorazí.

Příspěvek upraven 01.12.17 v 14:32

Uživatel je onlinekatuska1984
Kecalka 288 příspěvků 01.12.17 14:32

@zelená7CaA ma eshop v cr?

Merule
Kecalka 185 příspěvků 1 inzerát 01.12.17 14:32

Ahoj, trvá to od nich nekonečně dlouho, objednala jsem si těhotenské džíny 28.10. a HNED 9.11. mi je doručovali. Mezitím jsem si je koupila v Praze, protože jsem je fakt potřebovala.

gomex
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 01.12.17 14:36

Tak jste mě uklidnili :hug:
Já chápu, že mají fofry, to teď mají asi všude před svátkama. Mě zarazilo to, že ani na ten mail žádná reakce a na infoliknu jsem volala třikrát a pořád jen poslouchám hudbu s tím, že jim volá moc lidí :roll:
Tak snad příští týden balíček dorazí :think: a když ne, tak aspoň nějaká reakce z jejich strany :think:
Je to má první objednávka přes eshop a asi i poslední, raděj si zajdu do kamené prodejny i když jí mám 60km daleko :roll:

fragola
Generální žvanilka 24698 příspěvků 01.12.17 14:39
@zelená7 píše:
Já objednávala a vše ok, doma do týdne. Taky jsem platila předem. Ale C&A je lepší. Doma do 3 dnů, nepožadují platbu předem a mají větší výběr.

Z HM nemusíš taky platit předem.

Verun83
Echt Kelišová 8409 příspěvků 33 inzerátů 01.12.17 15:02

Asi mají fofr, taky jsem objednávala a zatím nic. ale už jsem od nich objednávala a vždy došlo. tak neřeším. zatím. do vánoc to snad přijde

Bonulinka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 01.12.17 15:04

Objednávky z konce listopadu mají nejdelší dobu dodání. Loni jsem čekala 3 týdny. Myslím, že letos to bude podobné. V létě jsem měla věci doma do týdne.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 01.12.17 15:09

@gomex
většinou mám zboží do týdne doma. Nakupuji přes eshop dost a zatím vždy bez problémů, jsem spokojená. Jednak mám kamennou prodejnu daleko a jednak využívám dost akce a slevy přes eshop. Párkrát se stalo, že bylo delší dodání, ale to vždy přišel email s omluvou. Na záznickou linku jsem volal párkrát a dovolala se na první dobrou. Viděla bych zatím Vánoce..

malá_holka
Závislačka 4699 příspěvků 01.12.17 15:12

Mě teď došla zásilka objednávanà min. pondělí. Mail ti pošlou jakmile to předaj dopravci a pak ti dojde i mail od dopravce. Já se na infolinku vždy dovolala a na mail taky dostala odpověď :think:. Vydrž, ozvou se.
Jo a mě to chodí ze skladu v Itálii. Beru na dobírku.

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 01.12.17 15:13

Mně to trvá cca 14 dní a chodí mi z Polska.

Lucaluc1
Kecalka 345 příspěvků 01.12.17 15:16

Taky mám objednáno od 25.11. a nic. Jen teda z těhlech shopů nechávám posílat na dobírku, protože třeba z Lidlu jsou schopný to doručovat i měsíc.

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 01.12.17 15:37

Trvá to dlouho, ale dojde to..balíky chodí z Polska..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama