Hnisající dírka po nastřelení naušnic

10142
2.8.11 22:10

Hnisající dírka po nastřelení naušnic

Ahoj,

maá byla na začátku května na nastřelení naušnic. Doposud měla nastřelovací naušnice, nedávno jsme vyměnily za klasické, zlaté. Malé ale na jednom oušku trošku hnisá dírka vzadu. Naušnici krásně protočím, ale vzadu to má u dirky trošku červené a hnisavé. Mažu lihem. Co na to mohu pro zlepšení ještě dát? Měla bych jít k doktoru na předepsání Framykoinu nebo je ještě třeba i jiná mast, která není na předpis a mohu rovnou do lékárny? Nebo nějaká babská rada?
Děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16631
2.8.11 22:15

Ahojky já jsem potírala taky lihem a pak mázla Framykoinem ung. - pokud je to již dýl… možná by ho to chtělo - vzhledem k tomu, že je to antibiotikum a může tam být narostá bakter. flóra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24837
2.8.11 22:18

AHoj, řešila bych to s MUDr., my mazali též mastičkou s ATB - Fucidin.
Někdo používá i olejíček tea tree, ale s tím zkušenost nemám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
2.8.11 22:32

Na takovýhle zánět zaberou nejlíp antibiotika (naše malá to ze začátku taky párkrát měla) - a pokud vím, antibiotická mast bez předpisu není žádná.

Tea Tree Oil je výborná věc, já to používám na všechno možné, tím nic nezkazíš - ale takhle, když je tam zánět, ani nijak extra nepomůžeš.

Došla bych si pro Framykoin.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10142
2.8.11 22:35

jj, Framykoin bude nejlepší. ještě mám teda Betadinovou mast, která je taky protizánětlivá, jen jsem myslela, co bych jí mohla dát třeba ted večer, trošku pomoci od zánětu…ale počkáme do zítra na ten framykoin :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1837
2.8.11 22:55

Framykoinek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1887
2.8.11 23:24

ahoj, mala to mela taky tak. Nastrelene v pohode, pak jsem ji je vymenila za zlate, zacalo ji to hnisat, takze jsem pouzivala Framykoin a preslo to az kdyz ji to zlato, ktere je v uchu zcernalo, ted uz je to vsechno v poradku, drzim palecky, at se to male taky brzy zahoji :wink: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10726
3.8.11 07:25

Hermanek, Tee tree. Ale k doktorovi bych stejne sla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3571
5.8.11 19:15
tasa píše:
Hermanek, Tee tree. Ale k doktorovi bych stejne sla.

Souhlasim s TeaTree olejem.. mám problém u sebe s hnisáním uší a toto mě vždy pomůže.Ale určitě bych se poradila s Mudr. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10142
5.8.11 19:22

už třetí den mažeme Framykoinem a zlepšuje se to :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3571
5.8.11 19:56

Taaak to je super :palec: :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
736
5.8.11 19:59

Taky bych vyzkoušela Framykoin, ale zabírá i obklad z heřmánkového čaje :palec: Ať je ouško brzy v pořádku :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10142
5.8.11 20:12

s Emminkou moc děkujeme :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
736
5.8.11 20:14
petratavali píše:
s Emminkou moc děkujeme :srdce:
:palec: :palec: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16631
5.8.11 21:02

Není za co a hlavně, že je líp :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek