Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Kitty1011 nemůže to být angina? Já něco podobného mívala jako dítě. Nic mi nebylo, jen u pusy se mi udělalo něco takového, oranžově hnisajici místo mezi nosem a pusou. Dr.pak říkala, že to je hnisava angina, která se neprojevila na mandlich, ale takto. A vždy v létě.
Dnes namaž Framikoinem a zítra k dr. Je to Impetigo, teď to měli synovci, nakonec museli mít oba celková atb. Je to I dost infekční, tak zatím nechoďte mezi lidi, než se to zaléčí.