Hodně mlíka a neklid u prsa

22
7.4.20 20:22

Hodně mlíka a neklid u prsa

Maminky, potřebuji radu. Syn má 2 měsíce. Začnu kojit a za pár minut se kluk pouští a pláče. Dám odřihnout a chci ho přiložit tak zas chvíli saje a zas se pouští. Někdy jen tu kozu jako olizuje :lol: Je možný, že se tak rychlé nají (cca 5 až 7 minut, 10 max) pak by chtěl dudlat a to mlíko teče tak mu to vadí protože už je najezený? Setkali jste se s něčím takovým? Mlíka mám dost, to jsem si jistá. Teče také hodně. Přibira za týden i 400 g a to v noci spí i 8 hodin. Prdiky to nejsou, protože když chce si prdnout u kojení nebo se vykakat tak se u toho prsa kroutí ale nepustí se ho. Na chvíli se zastaví, udělá svoje a pokračuje dál. Jinak dudlík odmítá. Ještě k tomu minulý týden byla moučnivka, ta už je pryč. A ještě ke všemu jsem právě minulý týden dostala menstruaci tak jestli to mu třeba vadí? V noci jí jednou a to se naji, pustí se a spí. Díky za vaše názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27133
7.4.20 20:43

10 min už mu musí bohatě stačit. Dokud polyká tak saje, když už nesaje tak konec. Určitě nenutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3852
7.4.20 21:01

Nemam radu, muj (6 tydnu) delava totez. Breci, ze chce prso, pritom se od nej odtrhava a place.Kdyz mu ale prso vezmu, tak uz total vztek.Taky mam mlika hodne, tece proudem, mozna to jim vadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
7.4.20 21:04

To bude růstový sprut https://www.emimino.cz/…stovy-spurt/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3852
7.4.20 22:34

Nevim, co u zakladelky, ale u nas ne. Rustove spurty mel uz minimalne dva, to byl a prsu porad a toto nedelal, tohle dela uz tak 2 tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat