Nechce moc pít um 4 mesicni

Anonymní
5.4.20 03:15

Nechce moc pít um 4 mesicni

Dobrý den, mám bez týdne 4 měsíční miminko. Teď dcera začala docela pít, zvládla i 130ml.. Jenže teď posledních pár dní má zase takový divný období, pije cca 90,80ml :think:, 7× denně. Bojím se aby nezačala hubnout. :( na 3 měsíční kontrole měla 55cm 4850g (pv 2900g,47cm) myslíte že se to zlepší? Koukala jsem ji do pusinky, dole na dasnu to má trochu červený, zvnitrni strany, a nahoře 3ka mi přišla malinko otekla.. Ale nevim no… Je taková uplakana.. Myslíte že se to zase lepší? :think: už jsem z toho docela na nervy.. Mléko ji chutná, kolikrát se potom sape, ale pak prostě konec. V noci mi pila i 170ml, a teď sotva jen 80ml.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.4.20 09:14

Dobrý den, máme doma to samé, akorát nám jsou 3 měsíce. Dcera nebyla od začátku velký jedlík, teď měla skvělý týden, kdy vypila 130-150 ml na jednu dávku, jenže sotva jsem začala jásat, tak se opět vrátila k pouhým cca 110 ml na dávku, večer před spaním mi dokonce vypila jen 90 ml. Pije 6× denně, více dávek do ní nedám ani náhodou. Myslím, že kolem těch 3-4 měsíců už prostě tolik nepotřebují, přibírání se zpomaluje než na úplném začátku. Sama jsem z toho také nešťastná, říkám si, že je úspěch, když vypije aspoň něco a přibírá, i když pomalu. Ono se to možná zlepší s příkrmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama