Hokejové soustředění přípravky - varování

1
2.12.19 20:57

Hokejové soustředění přípravky - varování

Dobrý den,

chtěla bych sdělit svou zkušenost s hokejovým soustředěním přípravky.

Snad se to dostane k maminkám, které se budou jako já rozhodovat, jestli je to pro jejich dítě dobré a dají si větší pozor, ale raději na soustředění dítě nedají.

Náš syn se odtud vrátil se škaredými zážitky - kluci, se kterými byl na pokoji jej napadali prvně slovně a pak i fyzicky, nadávali mu, brali mu věci a házeli si s nimi. Hlavní trenér trenérka a další trenéři klukům domlouvali, ale to je všechno, co s tím udělali. Kluci syna trápili celé tři dny i když jsme byli domluveni, že kdyby byl problém, tak nám trenér zavolá, tak nezavolal.

Ze dvou zdrojů jsme se dozvěděli, že něco podobného zažili i jiné děti v jiných ročnících tohoto soustředění. Je mi líto i těchto dětí. Pro naši rodinu to byl hrozný zážitek, syn se z toho dost dlouho vzpamatovával.

Už nikdy bych svého syna na podobné soustředění neposlala. Varuji tímto ostatní maminky!

Nevím, jestli tady můžu uvést přesné názvy a jména, raději jsem je smazala, ale odpovím, kdo by měl zájem o podrobnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3119
2.12.19 20:59

Alespoň nějaké město uvést? Přípravek je spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
2.12.19 21:22

A co to má co společného s hojekem? Šikana se děje všude a laxní přístup pedagogů/trenérů může být jak na hokeji, tak na fotbale, na baletu, ve škole. Nechápu smysl tohoto sdělení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12475
2.12.19 21:33

To je výkřik typu „Dávejte pozor, krade se!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
391
2.12.19 21:40

Změnila bych klub, pokud to je možné. A v tom novém bych se informovala, jak případnou šikanu mezi klukama řeší. Zase na druhou stranu je potřeba se synem na toto téma mluvit, aby věděl, jak by se měl zachovat, komu říct o pomoc. Určitě to nebude naposledy, co se s tím setkal, bude chodit do školy, ven s dětma atd…, může se mu to stát kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat