Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Já už je objednala:-) Na rajponozek.cz .. jedno balení tenčích a jedny silnější:-)
Tak tady od té paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… je objednávám, ona posílá za základní poštovné 37,–. To se myslím vyplatí, mně teda určitě, protože jinak musím kvůli všemu sednout do auta a projedu benál.
Dobrý den,
chci se zeptat na holinky značky DEMAR. Vypadají dobře a mají i vyndávací vložku. Jen nevím, jakou zvolit velikost??? Našla jsem je jen na internetu, takže nemáme možnost vyzkoušet osobně.
Vidím, že se vyrábí ve dvojčíslí. Malá má nožičku 13cm, velikost 22/23 má stélku 15cm, tak si říkám, aby to nebylo moc veliký??? Jenže o číslo menší velikost má stélku 13,7cm, což mi zase příjde jako málo pro nadměrek???
Můžete mi poradit, vy co máte gumáčky demar, jakou mají vaši děti velikost, jaký nadměrek atd???
Díky
M.