Holinky Demar a jiné s teplou vložkou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15074
6.3.12 18:39

Já už je objednala:-) Na rajponozek.cz .. jedno balení tenčích a jedny silnější:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15319
6.3.12 21:47

Tak tady od té paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?… je objednávám, ona posílá za základní poštovné 37,–. To se myslím vyplatí, mně teda určitě, protože jinak musím kvůli všemu sednout do auta a projedu benál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.13 09:32

Dobrý den,
chci se zeptat na holinky značky DEMAR. Vypadají dobře a mají i vyndávací vložku. Jen nevím, jakou zvolit velikost??? Našla jsem je jen na internetu, takže nemáme možnost vyzkoušet osobně.
Vidím, že se vyrábí ve dvojčíslí. Malá má nožičku 13cm, velikost 22/23 má stélku 15cm, tak si říkám, aby to nebylo moc veliký??? Jenže o číslo menší velikost má stélku 13,7cm, což mi zase příjde jako málo pro nadměrek???

Můžete mi poradit, vy co máte gumáčky demar, jakou mají vaši děti velikost, jaký nadměrek atd???

Díky
M.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková