Intimní partie - holit, nebo neholit?

Anonymní
28.12.19 01:47

Holit nebo neholit

Dobrý den, holky/ženy. Omlouvám se Vám za stupidní dotaz, ale já nevěděla, kde se mám zeptat - kde najdu tolik žen pohromadě a ještě můžu zůstat v anonymitě :D
Jde mi o to, že mě čeká mé poprvé a já si fakt lámu hlavu nad takovou blbostí, jestli si oholit celé intimní partie, popř. jen část nebo neholit… Prosím holky, co váš partner preferuje? Víte, je mi dost trapné se před prvním sexem ptát svého kluka, určitě by se styděl i on… Tak mě napadlo, že se nejdříve zeptám vás. :)
Prosím nepište mi názory jako například že se mám řídit sebou, co mi je pohodlné atd, to teď slyšet nepotřebuji. Mě vážně zajímají jen názory, co se líbí vašim klukům/mužům.

Díky předem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5361
28.12.19 01:52

Pokud muž není pedofil, tak mu neoholená intimní část ženy nevadí. Totéž se dá říct o ženě. Pokud není pedofilní, tak ji neoholená intimní část muže nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
28.12.19 02:02

No tak o takovychto vecech se s kamoskama ani se znamejma nebavim, tak nevim, co muzi obecne preferuji, ale dle toho, co vidim ve sprchach v bazenu bych rekla, ze mlade holky a zeny se dnes proste vetsinou vyholuji. Co se libi tvemu partnerovi se tady nedozvis.) Otazka je taky, co vyhovuje tobe. Delat neco kvuli partnerovi, nevim no, nekdo tak zije a vychvaluje si to. Ja si radsi ziju po svem a je me tez dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
28.12.19 02:09

Ja se holim cela, parkrat jsme zkusila nejaky strih ale jak pro me tak pro manzela to bylo divne, musis davat vetsi zretel na hygienu, i se ti tam muzou usadit breberky, ale zase muj chlap kdyz jsme se potkali tak si holil kvuli sportu vsechno, a ja si pripadala jak pedofilka, tak jsme zastrihovali a ted uz to neresi vubec a je z nej tarzanek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17689
28.12.19 03:16

Nech vepredu jen maly trojuhelnik a zbytek pryc, to nikoho neprijemne neprekvapi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
28.12.19 05:18

@Božislava Blbost…

Příspěvek upraven 28.12.19 v 05:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
28.12.19 05:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, holky/ženy. Omlouvám se Vám za stupidní dotaz, ale já nevěděla, kde se mám zeptat - kde najdu tolik žen pohromadě a ještě můžu zůstat v anonymitě :D
Jde mi o to, že mě čeká mé poprvé a já si fakt lámu hlavu nad takovou blbostí, jestli si oholit celé intimní partie, popř. jen část nebo neholit… Prosím holky, co váš partner preferuje? Víte, je mi dost trapné se před prvním sexem ptát svého kluka, určitě by se styděl i on… Tak mě napadlo, že se nejdříve zeptám vás. :)
Prosím nepište mi názory jako například že se mám řídit sebou, co mi je pohodlné atd, to teď slyšet nepotřebuji. Mě vážně zajímají jen názory, co se líbí vašim klukům/mužům.Díky předem :kytka:

Oholit…ne treba uplne ale nejaka udrzba byt ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
28.12.19 07:15

Dobrá rada, nejdříve to vyzkoušej na kousku, ať víš, jak ti reaguje kůže. Taky můžeš mít celou pipinu podrážděnou, že nebudeš mít týden myšlenku na procházku, natož na sex. Zastávám názor upravit, ale něco nechat, přece jenom už máme pubertu za sebou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
28.12.19 07:25

Já se vždy ptala, taky je mi to za sebe fuk :mrgreen: a odpověď? Každej mi řekl, že oholit úplně :nevim: ale s dlouholetým partnerem už zpohodlnite, teď už to rozhodně neřeším tak jako před 10 lety :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5942
28.12.19 07:32

Oholit, maximálně nechat úzký proužek.. Docela mě ten dotaz překvapuje, myslím že standart je být oholena, ne chlupatá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
28.12.19 07:37

@Božislava pry pedofilni..to je mi nazor do placu.. :zed: co holit treba z duvodu lepsi hygieny, pro pocit vetsi cistoty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15013
28.12.19 07:44

Tak já myslela že oholit všechno je dneska normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
28.12.19 07:45

Ahoj v okolí od můžůjsem slyšela různé názory. Jeden typ preferoval přirozený porost s tím že nejsou pedofilove, další nějakou úpravu např trojúhelník a poslední na miminko že přeci hygiena. Ta mě tedy pokud tě čeká poprvé. Nejprve bych zkusila na malém kousku jak budeš reagovat. Podrážděná, svědiva kůže a pupínky nejsou nic moc. Razila bych zlatou střední cestu. Částečně upravit oholit. Užijte si to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 07:47

Ja myslim, ze oholit total od zadku az po bricho je dneska uz normalni. Nejaka carka nebo trojuhelnik akorat zabiraj cas a pokud zena nema huste chlupy, tak to stejne vypada blbe. My se holime oba, milujeme ten pocit spojeni s holou pokozkou navic.

• Citovat
  • Nahlásit
17718
28.12.19 08:04

Asi budu jedina divna ci co, ale uplne oholena u dospele zenske mi proste prijde detinske a divne. Samotne sexmi to nelibi a nelibi se to ani memu muzi. Prouzek ci trojuhelnicek nikoho neurazi. Dole vyholit u vchodu a kolem a tak, to je pro zacatek asi lepsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat