Holky, jakou vlnu na háčkovanou šálu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
500
18.9.13 23:36
@pelikan21 píše:
neni za co, ja jsem s ni hrozne spokojena… ;)

a tady jsem ji nasla nejlacinejsi (na netu)… u nas v obchode ji maji jeste lacinejsi, nevim, jak to delaji. :D

http://www.vodnanka-eshop.cz/…lian-Creativ

pisi tam, ze hacek 6-7, ale ja mam vyzkouseno, ze nejlepsi je c. píše: Více

Ty jo, ještě levnější jo? Tak to by mě zajímalo, kde taková galanterka sídlí! Tady jí ani nebudou mít, už to vidím :roll:!! Za odkaz děkuju!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20385
19.9.13 08:02
@fixa08 píše:
Ty jo, ještě levnější jo? Tak to by mě zajímalo, kde taková galanterka sídlí! Tady jí ani nebudou mít, už to vidím :roll:!! Za odkaz děkuju!!

to neni galanterka, to je smes trafiky, hrackarny a ted tam pribrali galanterku (majitele maji vedle jeste pohrebni ustav)… ;) Je to takova vsehochut… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat