Holky, jakou vlnu na háčkovanou šálu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
18.9.13 23:36
@pelikan21 píše:
neni za co, ja jsem s ni hrozne spokojena…![]()
a tady jsem ji nasla nejlacinejsi (na netu)… u nas v obchode ji maji jeste lacinejsi, nevim, jak to delaji.
http://www.vodnanka-eshop.cz/…lian-Creativ
pisi tam, ze hacek 6-7, ale ja mam vyzkouseno, ze nejlepsi je c. píše: Více
Ty jo, ještě levnější jo? Tak to by mě zajímalo, kde taková galanterka sídlí! Tady jí ani nebudou mít, už to vidím
!! Za odkaz děkuju!!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
19.9.13 08:02
@fixa08 píše:
Ty jo, ještě levnější jo? Tak to by mě zajímalo, kde taková galanterka sídlí! Tady jí ani nebudou mít, už to vidím!! Za odkaz děkuju!!
to neni galanterka, to je smes trafiky, hrackarny a ted tam pribrali galanterku (majitele maji vedle jeste pohrebni ustav)…
Je to takova vsehochut… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit