Home office co jste dělaly

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17024
7.8.24 10:41

@ludmilaadamkova - ja mam v kanclu kolegu, se kterym se stridame :lol:
A do tymu jsem nastupovala za covidu, takze se ty vazby uplne nevytvorily.
A kdyz uz jedu do kanclu, tak prave pokecat s lidmi, ktere mam rada, kdyz vim, ze tam budou a to zabere tak 1 h z 8 :lol:

Ale i HO ma sve nevyhody.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.24 10:54
@placka75 píše: Více

V průběhu mateřské a rodičovské jsem dělala na HO (s docházením do práce) svoji původní práci v oblasti personalistiky.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat