Home office co jste dělaly
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
7.8.24 10:41
@ludmilaadamkova - ja mam v kanclu kolegu, se kterym se stridame ![]()
A do tymu jsem nastupovala za covidu, takze se ty vazby uplne nevytvorily.
A kdyz uz jedu do kanclu, tak prave pokecat s lidmi, ktere mam rada, kdyz vim, ze tam budou a to zabere tak 1 h z 8 ![]()
Ale i HO ma sve nevyhody.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
7.8.24 10:54
@placka75 píše: Více
V průběhu mateřské a rodičovské jsem dělala na HO (s docházením do práce) svoji původní práci v oblasti personalistiky.
- Citovat
- Upravit