Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Dobrý večer, mám otázku ohledne homeopatik pro kojence, při prořezávání zoubků. Dcera 5,5m, přes den klidná, do úst strká vše co ji prijde pod ruku, kojena je každé 2 hodiny, k večeru už tolik papat nechce. Uložím jí, spi, po pulhodce pláč, běžne ji stačil dudlík, nebo otočit na bok a v klidu spala dál. Teď to zabere na minutu, jen co odejdu, tak znovu pláč, takhle několikrát dokola. Nevydržím, pochovám, nekdy ani to nepomůže. Dásně namasiruju a dám dudlik, musim si ji privinout k sobě, aby znovu v klidu usnula. Když ji položím, pláč.. už jsem rezignovala a vzala si ji k sobě do postele, ale i tal se často budí. Dá se v této situaci pouzit chamom. vulgaris 15ch? Děkuji za odpověď
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!