Homeopatika na prořezávání zoubků u miminka

234
14.1.20 22:04

Homeopatika - je tu někdo, kdo poradí?

Dobrý večer, mám otázku ohledne homeopatik pro kojence, při prořezávání zoubků. Dcera 5,5m, přes den klidná, do úst strká vše co ji prijde pod ruku, kojena je každé 2 hodiny, k večeru už tolik papat nechce. Uložím jí, spi, po pulhodce pláč, běžne ji stačil dudlík, nebo otočit na bok a v klidu spala dál. Teď to zabere na minutu, jen co odejdu, tak znovu pláč, takhle několikrát dokola. Nevydržím, pochovám, nekdy ani to nepomůže. Dásně namasiruju a dám dudlik, musim si ji privinout k sobě, aby znovu v klidu usnula. Když ji položím, pláč.. už jsem rezignovala a vzala si ji k sobě do postele, ale i tal se často budí. Dá se v této situaci pouzit chamom. vulgaris 15ch? Děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek