Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Josef44 @Renca8 Syn je na rotaviry očkovaný. Podle posouzení doktorů se mu bohužel ve stejný den kdy byl očkovaný, rozvinula silná viroza, kterou očkování podpořilo. Syn konečně dnes něco málo snědl. Včera jen pár piškotů a večer to zase vyzvracel. Je úplně vyhublý a bude prý trvat dlouho než se tělo a chuť k jídlu dá dohromady. Bohužel výsledky z moci byli pořád stejné, jen i trochu vyšší hodnoty cukru než před kapacku, takže musí jíst jinak zase skončí na kapacce. Já do další dávky jít nechci. Ať se tělo pořádně vzpamatuje a možná až bude starší. Dost jiných maminek mi řeklo, té jejich doktorky doporučuji toto očkování později, že jsou velké vedlejší účinky.
@Meggynka píše:
@Josef44 @Renca8 Syn je na rotaviry očkovaný. Podle posouzení doktorů se mu bohužel ve stejný den kdy byl očkovaný, rozvinula silná viroza, kterou očkování podpořilo. Syn konečně dnes něco málo snědl. Včera jen pár piškotů a večer to zase vyzvracel. Je úplně vyhublý a bude prý trvat dlouho než se tělo a chuť k jídlu dá dohromady. Bohužel výsledky z moci byli pořád stejné, jen i trochu vyšší hodnoty cukru než před kapacku, takže musí jíst jinak zase skončí na kapacce. Já do další dávky jít nechci. Ať se tělo pořádně vzpamatuje a možná až bude starší. Dost jiných maminek mi řeklo, té jejich doktorky doporučuji toto očkování později, že jsou velké vedlejší účinky.
No dobře, ale pokud má v sobě viry, tak jistě chápete, že to není z vakciny tam žádné viry nejsou. Je to prostě smůla, prakticky to nemá s očkováním nic společného.