Horká vana na začátku těhotenství

Anonymní
21.3.21 18:39

Horká vana na začátku těhotenství

Dobrý večer, je mi 22 let a jsem na začátku 6 týdne těhotenství a teď jsem se dozvěděla že bych se neměla koupat v horké vodě.
Od začátku jsem se koupala v horké vodě mám strach zda by se plodu nemohlo něco stát je to hodně špatné?
Mám strach :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1787
21.3.21 18:40

Koupala jsem se celé těhotenství :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
21.3.21 18:41

Kdyby to něco způsobilo, už bys to nejspíš věděla. Horká voda může vyvolat stahy dělohy a v rané fázi těhotenství potrat, nicméně reálně nevím o nikom, komu by se to následkem jednorázově horké vany stalo. Pro svůj klid to omez, ale jednou za čas se nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:41

Děkuji za odpověď @Denny97

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:43

@SlečnaDahlia děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
53000
21.3.21 18:44

Tak do budoucna bych se na to pro klid duše vykašlala a minulost neřešila, s tím nic nenaděláš. A radši méně čti, jinak zjistíš, že „zakázané“ je v těhotenství pakticky cokoliv. Nekuř, nepij, neber drogy a o moc víc neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
21.3.21 18:45

Na začátku těhotenství to není doporučeno, kvůli potratu. Vanu si klidně užívej dál, jen si ji nedávej úplně horkou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
21.3.21 18:46
@Anonymní píše:
Dobrý večer, je mi 22 let a jsem na začátku 6 týdne těhotenství a teď jsem se dozvěděla že bych se neměla koupat v horké vodě.
Od začátku jsem se koupala v horké vodě mám strach zda by se plodu nemohlo něco stát je to hodně špatné?
Mám strach :(

Nemělo by to ublížit když se budete koupat jednou za čas v horké vodě a ne každý den aby se nic nestalo v raném těhotenství jak píše SlečnaDahlia by to nedělalo dobrotu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 18:48

Do vany chodím ob den. Pomáhá mi ho na záda. Jsem momentálně covid pozitivní a v 9tt, takže z nudy ve vaně ležím často. Vodu mam horkou, ležim v ní klidně i dvě hodiny. Dělala jsem to tak i u dcery.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 19:03

Všem moc děkuji za odpověď snad to bude v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
647
21.3.21 19:41

Horkou vanu miluju a normálně jsem si ji dopřávala i na začátku těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
21.3.21 19:43

Jsem po IVF, problem na strane partnera teda, ale horku vanu mam zakazanou. Moc omezeni neni, ale na tu vanu me upozornujou vzdy, odpustila bych si ji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 09:31

Ja kvuli tomu zacala v sedmem tydnu krvacet a skoncila ve spitale. Od te doby se radsi nekoupu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat