Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Byl jste někdo v tomto hotelu? Zajímají mě vaše zkušenosti jak jste byli spokojeníatd…Je to hotel vhodný i pro dvě děti (8,4)Děkuji
![]()
No jeste si pridej do nadpisu kde to je (zeme), nicmene spousta recenzi mas na booking.com nebo tripadvisor.com (v Aj), cesky zde :
Zadar je v Chorvatsku ten kdo do Chorvatska jezdí tak ví kde Zadar je. Recenze jsem si samozřejmě našla to bylo první co jsem na internetu hledala. Chtěla jsem nějaké info.
@Alča77
jak ses pro tento hotel rozhodla? Taky je to náš favorit, chceme jet teď v červnu. Snad nebudeme zklamaní…
@grokat
Ahoj nakonec jsme ho nevybraly. Vybraly jsem Řecko. Ale budu ráda když pak písneš nějaké info ohledně hotelu atd..jak jste byli spokojení. Krásnou dovolenou. ![]()