Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
My mame Bright Starts a je super v tom, ze vsechny hracky jdou oddelat (pripadne pripnout jine) a jdou oddelat i ty „hrazdy“. ted jsme ji cpali nedavno do kufru a v pohode
jinak my mame sustak na te spodni casti - na slintani a blinknuti super - da se otrit.
My mame tuto: http://deky.heureka.cz/…-hrazdickou/
a jsem s ni maximalne spokojena, syn taky. Hraje to, sviti to…hracky jsou moc pekny a zajimavy, obrazky dole taky…za me jedno jestli velka nebo mala, za chvilku z toho stejne utecou a deka je nebude moc zajimat
kolotoc jsme vyuzili dost, dodnes dvouleta dcera ho chce poustet, ma to jako ritual. syn tudiz kolotoc nema.
@KarPa Ty moje normálně šly. Měla jsem taky od Canpol a pak Fisher Price.
@suik píše:
My mame tuto: http://deky.heureka.cz/…-hrazdickou/a jsem s ni maximalne spokojena, syn taky. Hraje to, sviti to…hracky jsou moc pekny a zajimavy, obrazky dole taky…za me jedno jestli velka nebo mala, za chvilku z toho stejne utecou a deka je nebude moc zajimat
kolotoc jsme vyuzili dost, dodnes dvouleta dcera ho chce poustet, ma to jako ritual. syn tudiz kolotoc nema.
tak o té jsme taky uvožovala…
pak jsme taky uvažovala o této
http://www.youtube.com/watch?…
pak jsme si vybrala deku bez hrazdy…od té samé firmy..ale nemám ji ještě zaplacenou…
myslíte, že je lepší deka s hrazdou nebo bez?
@KarPa ja bych se teda bez hrazdy neobesla, kdyz ditko lezi, tak ho zajima to co je nad nim, do toho boucha a uci se pouzivat ruce. pro me je spis mene dulezitej ten spodek na cem dite lezi…i kdyz ty barevny s ruznymi hracimi prvky jsou taky fajn.
u nas vede nejvic ale nekolikastrankova cedulka ![]()
Mám deku Baby Einstein a prát se dá ta deka a některé hračky. Hrazda se vyprat nedá (hodně pevná), jen se dá omýt jako zbytek hraček.