Hrací deka s hrazdičkou - který typ

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11117
14.3.13 12:01

My mame Bright Starts a je super v tom, ze vsechny hracky jdou oddelat (pripadne pripnout jine) a jdou oddelat i ty „hrazdy“. ted jsme ji cpali nedavno do kufru a v pohode :) jinak my mame sustak na te spodni casti - na slintani a blinknuti super - da se otrit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
14.3.13 12:02

My mame tuto: http://deky.heureka.cz/…-hrazdickou/

a jsem s ni maximalne spokojena, syn taky. Hraje to, sviti to…hracky jsou moc pekny a zajimavy, obrazky dole taky…za me jedno jestli velka nebo mala, za chvilku z toho stejne utecou a deka je nebude moc zajimat

kolotoc jsme vyuzili dost, dodnes dvouleta dcera ho chce poustet, ma to jako ritual. syn tudiz kolotoc nema.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
14.3.13 12:09

@KarPa Ty moje normálně šly. Měla jsem taky od Canpol a pak Fisher Price.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
14.3.13 12:14
@suik píše:
My mame tuto: http://deky.heureka.cz/…-hrazdickou/

a jsem s ni maximalne spokojena, syn taky. Hraje to, sviti to…hracky jsou moc pekny a zajimavy, obrazky dole taky…za me jedno jestli velka nebo mala, za chvilku z toho stejne utecou a deka je nebude moc zajimat

kolotoc jsme vyuzili dost, dodnes dvouleta dcera ho chce poustet, ma to jako ritual. syn tudiz kolotoc nema.

tak o té jsme taky uvožovala…

pak jsme taky uvažovala o této

http://www.youtube.com/watch?…

pak jsme si vybrala deku bez hrazdy…od té samé firmy..ale nemám ji ještě zaplacenou…

myslíte, že je lepší deka s hrazdou nebo bez?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14856
14.3.13 13:03

@KarPa ja bych se teda bez hrazdy neobesla, kdyz ditko lezi, tak ho zajima to co je nad nim, do toho boucha a uci se pouzivat ruce. pro me je spis mene dulezitej ten spodek na cem dite lezi…i kdyz ty barevny s ruznymi hracimi prvky jsou taky fajn.

u nas vede nejvic ale nekolikastrankova cedulka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
14.3.13 14:50

Mám deku Baby Einstein a prát se dá ta deka a některé hračky. Hrazda se vyprat nedá (hodně pevná), jen se dá omýt jako zbytek hraček.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
14.3.13 19:24

@Samy Tu baby einstein máš ten oceán?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5010
15.3.13 15:55

@KarPa je to spíš jako světadíly se zvířaty

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
18.3.13 10:49

Aha, tak zvířátka máme rádi :-) Tak já fakt ale nevim :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin