Reklama

Hrozné spaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischka002
Povídálka 40 příspěvků 22.06.10 14:08
hrozné spaní

Ahoj holky,naše malá bude mít za necelý týden 10měsíců,ale to její spaní…budí se mi co dvě hodiny pořád,jako když byla miminko,chce jen kojit,čaj nechce,i když už bych ráda kojit přestala,čajem ji prostě neobalamutím,a i když se čaje napije,stejně se převaluje tak dlouho dokud ji nenakojím.Pak zas usne.Dost často se mi budí s křikem,převaluje se,je neklidná.Zdá se mi,že se moc často budí na to,že už je tak „velká“.Jste na tom stejně nebo mi některá z vás poradí?Děkuji za názory.

Reklama

Reakce:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 22.06.10 14:16

Tak my to takhle měli taky cca od 8 do 10 měsíců, Ondra se budil po hodině nebo častěji… A to jsem ho v noci nekojila, jen večer, ráno a po obědě, noční kojení jsem mu utla asi v těch 8 měsících, protože se budil fakt jen kvůli tomu, aby se mohl přitulit, ne proto že by měl hlad. A budil se stejně, i bez kojení :roll:
Myslím, že to bylo hlavně tím, že se začal hodně převalovat, bouchal se o postýlku, občas se neuměl otočit tak, jak by chtěl, tak volal o pomoc. Vždycky jsem ho otočila na záda, podala dudlík, muchláčka, pohladila a třeba jsem prostrčila ruku mezi šprušličkami k němu do postýlky.. Ale nevyndavali jsme ho, nemluvili na něj, nechávali tmu, …
Nakonec se to naučil, cca od 11 měsíců spí v podstatě celou noc, vzbudí se jen výjimečně, najde si sám dudlík a zase usne.
Tak budu držet palce :).

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.06.10 19:10

Přestala bych v noci kojit a nedávala ani nic jiného. Pár dnů si asi pobrečí, ale pak pochopí, že v noci se spí.

j.s.
Extra třída :D 11529 příspěvků 22.06.10 19:17

kojím co tři čtyři hodiny, chodí spát kolem sedmé, půl osmé, vstává mezi šestou sedmou, takže mi výjde noční kojení třikrát, někdy dvakrát za noc, máme 10 měsíců…zatím mi to kojení nevadí a zase si říkám, že je to mlíčko to nejlepší pro něj, ale dávám mu čas do roku 8-o

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 22.06.10 20:18

Určitě v noci nekojit .. to bych viděla asi jako první krok, pokud už je to neúnosné. Jen to asi bude krapet o nervy.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.06.10 20:44

Ahoj, nám se spaní trochu zlepšilo až ted´, koncem 10. měsíce. Hodně už sama chodí - i venku, takže je víc utahaná. Ale vstává na kojení pořád.Nevadí mi to, jsem ráda, že si mlíko dá(máme alergii na mléčné výrobky, tak má aspoň to moje). Ale pokud tě to štve, fakt nebude jiná možnost, než to pár nocí vydržet, nedat prso a nechat brečet. Ale já bych to neudělala :-(

Dimpule
Kecalka 126 příspěvků 22.06.10 20:50

Od jekaho mesice jste prestali v noci kojit? Dekuji za radu.

Marketa2008
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 22.06.10 20:53

Ahoj Mischko, rekla bych, ze ma tvoje holcicka hlad. Ja okolo 6mesicu jeste plne kojila, a taky jsem pak casem zacala vstavat zase kazde 2hod. Jakmile jsem ale zavedla aspon Nutrilon na noc, tak mi do tydne malej zacal spat celou noc - od 20hod do 7hod :jazyk:
Zkus ji dat na noc nejakou vyzivnejsi veceri, nekdo dava kase, ale my zatim vystacime s tim Nutrilonem :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

Chtěla vyšší alimenty výměnou za podporu ve volbách, píše Parobek. Co na to Petra?

Měl to být velkolepý návrat do vrcholné politiky, místo toho ale bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >