Reklama

"Hrušky", kde kupujete kalhoty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

renata123
Kecalka 109 příspěvků 11.02.17 18:15
"Hrušky", kde kupujete kalhoty?

Kde kupujete kalhoty vy z vás, které máte postavu „hrušku“, tj. s výraznějším zadkem a stehny?
Dříve jsem pořizovala kalhoty v Orsayi, ale v posledních letech tam šla kvalita oblečení hodně dolů, tak bych uvítala tipy na jiné obchody. Vyzkoušela jsem i S. Oliver, ale poměr kvalita: cena mne zklamal (kalhoty za 1500 jsou při občasném nošení do roka dost jeté.)
Díky za vaše tipy :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 18:17

@renata123 Za poslední rok jsem koupila dvoje kalhoty v Lindexu a byla jsem velmi příjemně překvapena, že mi sedli perfektně. Žádné škrcení přes stehna a několikacenti­metrový přebytek látky v pase.
Tak zkus kouknout tam.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 11.02.17 18:24
@renata123 píše:
Kde kupujete kalhoty vy z vás, které máte postavu „hrušku“, tj. s výraznějším zadkem a stehny?
Dříve jsem pořizovala kalhoty v Orsayi, ale v posledních letech tam šla kvalita oblečení hodně dolů, tak bych uvítala tipy na jiné obchody. Vyzkoušela jsem i S. Oliver, ale poměr kvalita: cena mne zklamal (kalhoty za 1500 jsou při občasném nošení do roka dost jeté.)
Díky za vaše tipy :)

CA - cena je zcela v poměru s kvalitou

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 11.02.17 18:30

Alternativní řešení - kupte si kalhoty, které jsou vám větší a jsou z co nejkvalitnějšího materiálu a nechte si je u krejčové upravit na míru.

jinak mám jiný tvar postavy (řeším zejménba krátké nohavice a buď mi to je přes zadek a nebo to sedí v pase) a tedy kalhoty mám nejčastěi z boden, dorothy perkins a sportovní z tchiba.

amylon
Kecalka 249 příspěvků 11.02.17 18:38

Skvělý střihy má Gerry Weber, i na hrušky, navíc má i kvalitní materiály, kalhoty často s elastanem, pevné, vydrží, neškrtí.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 11.02.17 18:51
@renata123 píše:
Díky za vaše tipy :)

Taky mam ten problem. V pase velke, pres stehna uzke. Kupuju vetsi cislo a pres zadni sev upravuju :zed:

Alinal
Závislačka 4965 příspěvků 11.02.17 18:56

@renata123 Gerry Weber, Marks & Spencer - střih slim leg

pokymata
Kecalka 228 příspěvků 11.02.17 19:06

:lol: Omlouvám se, strašně mě pobavil ten nadpis. V Levisu maj kalhoty taky podle typu postav.

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 11.02.17 19:14

Ja jsem spokojena s dziny z Lidlu ted konecne zacali delat I na silnejsi stehna a I trochu sirsi lytka aby to clovek nemel jak elastaky. Maji slim fit a ty fakt sedi. Hned jsem si jak Bohus koupila troje v ruznych barvach :lol:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 11.02.17 19:19
@Framik píše:
Ja jsem spokojena s dziny z Lidlu ted konecne zacali delat I na silnejsi stehna a I trochu sirsi lytka aby to clovek nemel jak elastaky. Maji slim fit a ty fakt sedi. Hned jsem si jak Bohus koupila troje v ruznych barvach :lol:

Taky doporucuji, Lidl! Jednou jsem si tam koupila dziny a v zivote mi zadny tak perfektne nesedly. Bohuzel sem je tam uz nikdy nepotkala :-(
Jinak mimochodem spodni pradlo mi od tamtzd taky sedi naprosto perfektne…a kdyby neco, nemaj absolutbe zadny problem s vracenim penez :dance:

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.02.17 19:23

Já mám taky tento problém, navíc mám věk.46, takže často nakoupím v C&A, černé kalhoty zn. Aeronautic.

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.02.17 19:26
@Svistice píše:
@renata123 Za poslední rok jsem koupila dvoje kalhoty v Lindexu a byla jsem velmi příjemně překvapena, že mi sedli perfektně. Žádné škrcení přes stehna a několikacenti­metrový přebytek látky v pase.
Tak zkus kouknout tam.

Do jaké velikosti dělá Lindex?

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 11.02.17 19:29
@Lístečka píše:
Do jaké velikosti dělá Lindex?

To nevim. Ja mam po detech 42.

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.02.17 19:32

@Svistice díky, to je pro mě málo :roll:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 11.02.17 19:47

Já už několik let nosím jen legíny :D ty se přizpůsobí na každou postavu :mrgreen:
Mám je myslím z tesca :D ono je to jedno. Kdekoliv kde nějaké vidím tak zkouším :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama