Voňavé téma? Podílíte se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 08.02.17 20:01
vonavé téma? podlíte se?

Ahojky holky, chtěla bych se vám zeptat kde kupujete parfémy a vonavky? Někde třeba jak je notino nebo tak? popřípadě nějaké stránky s kterými jste spokojené? děkuju :) za mě třeba obchod marionnaud a notino :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 08.02.17 20:02

@onajeblond na parfums.cz., občas tam přihazuji ještě jiné věci… A v kamenném obchodě v Sephoře.

Kriss Tina
Kelišová 5410 příspěvků 08.02.17 20:05

Ja beru z avonu, mam par oblibenejch co beru uz roky a i cenove jsou celkem prijatelny :)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:07

Douglas a občas letiště.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:09

Chtěla jsem nebýt tak komerční a v Paříži si zašla do Fragonarda, výklad a muzeum hezké, ale ty vůně mi neseděly (opravdu silné, jak sami při výkladu říkají, jsou to parfémy s vyššími procenty), tak holt budu nudně komerční :(

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 08.02.17 20:13

Douglas, Marionnaud a Notino. Vzdy vsude vse bez problemu.

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 08.02.17 20:16

Já před Vánoci nakoupila v albertu, resp. byli tam ti lidé s voňavkami a já jim naletěla :roll: :mrgreen: Jinak kupuji v drogérii, když jdu do obchodního centra, tak se stavím v parfumérii, ale nevím jak se jmenuje, nicméně, ráda tam očuchávám ty voňavky :mrgreen:

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 08.02.17 20:29
@Saatine píše:
Chtěla jsem nebýt tak komerční a v Paříži si zašla do Fragonarda, výklad a muzeum hezké, ale ty vůně mi neseděly (opravdu silné, jak sami při výkladu říkají, jsou to parfémy s vyššími procenty), tak holt budu nudně komerční :(

Taky jsem byla v jejich parfumerii ve Fragonard, tvare mi horely, oci slzely…

Jinak na notino.cz … to je myslim nejaka odnoz parfums.cz

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 08.02.17 20:36
@Tarinka píše:
Taky jsem byla v jejich parfumerii ve Fragonard, tvare mi horely, oci slzely…Jinak na notino.cz … to je myslim nejaka odnoz parfums.cz

Notino je parfums. Sjednotili nazev ve vsech zemich, kde se vyskytuji.

cilly
Generální žvanilka 22025 příspěvků 08.02.17 20:36

Notino (dříve parfums) a nebo Douglas - mam rada jejich dekorační kosmetiku.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 08.02.17 20:38
@Eveelin píše:
@onajeblond na parfums.cz., občas tam přihazuji ještě jiné věci… A v kamenném obchodě v Sephoře.

to prafums je právě ted to notino :)

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 08.02.17 20:39

Avon. Vím, nuda, komerce, jen parfémovaná voda, ale pro mě nejpodstatnější je, že je to vůně, která mi opravdu sedí. Malá flakonka vydrží věky, drží dlouho na těle, cítím se v ní skvěle, vůně opravdu přesně na míru pro mě.

Zástavanda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 08.02.17 20:40

Já nakupuji na lékárně. cz protože tam můžu uplatňovat zaměstnanecké benefity i vlastně všechnu kosmetiku tam nakupuju za ty benefity mám pak pocit, že jsem neutratila ani korunu :lol: Ale dá se tam platit i normálně mají tam super slevy :palec:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 08.02.17 20:40
@Kriss Tina píše:
Ja beru z avonu, mam par oblibenejch co beru uz roky a i cenove jsou celkem prijatelny :)

jo, i já uplně jsem na to zapoměla, ale přijde mi že ty vuně moc dlouho nevydrží, ikdyž některé ano, ale většina moc ne no :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 08.02.17 20:41
@Poison Eve píše:
Notino je parfums. Sjednotili nazev ve vsech zemich, kde se vyskytuji.

přesně tak :) to notino je takový roztomilejší název :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >