Reklama

Dámské zimní brusle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 21:10
Dámské zimní brusle

Holky, nevíte prosím kde sehnat dámské lední brusle? Už jsem z toho zoufalá. Potřebuji sehnat brusle, ideálne do 500 kč, klidně i bazarové. Projíždím internet, ale marně. Nemáte prosím nějaký tip???Děkuji… :mavam:

Reklama

Reakce:

zrnko
Kecalka 390 příspěvků 06.02.17 21:20

Mám jedny navíc. Můžu přenechat za něco dobrého. Vel. 38 myslím. Potřebuji urcite nabrousit a jsou trochu tuhé na můj vkus. Nejsou to úplně ty klasické, ale mají zoubky.
 Praha

Kriss Tina
Závislačka 4735 příspěvků 06.02.17 21:21

Jakykoliv obchod se sportovnimi potrebami, videla jsem treba i v tescu, globusu, co se tyce bazaru tak je to o stesti kdyz narazis na spravnou velikost.

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 21:39

Mohla bych poprosit o foto???Děkuji.

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 21:40
@zrnko píše:
Mám jedny navíc. Můžu přenechat za něco dobrého. Vel. 38 myslím. Potřebuji urcite nabrousit a jsou trochu tuhé na můj vkus. Nejsou to úplně ty klasické, ale mají zoubky.
Praha
Mohla bych
@zrnko píše:
Praha

Mohla bych poprosti o foto??Děkuji.

zrnko
Kecalka 390 příspěvků 06.02.17 21:53
@Tina94 píše:
Mohla bych poprosit o foto???Děkuji.

Mám je v autě, takže zítra. Ale je to něco takového - lehce zateplene, napis Roces
asi starší typ.

Tina94 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 22:07

Vypadají hezky. Ok, necháme to na zítra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama