Ondálek sněhový kód

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marrketas
Stálice 60 příspěvků 05.02.17 15:18
Ondálek slevový kód

Prosím, dá se ještě na Ondálku uplatnit 15%sleva? Jestli ano, můžete mi prosím poslat kód? Chci koupit kočárek, tak by se šikla! :mavam:

Příspěvek upraven 05.02.17 v 19:44

Reakce:

lokynka
Kelišová 5236 příspěvků 05.02.17 16:42

TRXEG123 sleva 15%

marrketas
Stálice 60 příspěvků 05.02.17 19:43

@lokynka děkuji moc :lol:

lokynka
Kelišová 5236 příspěvků 05.02.17 20:03

@marrketas není zač

enie83
Stálice 51 příspěvků 20.09.17 11:08
Slevový kód ondálek

Nemáte, prosím, někdo aktualní slevový kód eshopu Ondalek? Děkuji.

NatalieNatalie
Nováček 1 příspěvek 20.11.17 18:59
Sleva Ondalek

Dobry den, taky mam v planu kupovat u Ondalka kocarek a o slevach jsem vubec nevedela. :nevim: Ale nezlobila bych se, pokud by mi ji nekdo poskytl. :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7633 příspěvků 29.12.17 16:11

Ahoj holky,

podělím se o slevový kod, který mi ted přišel. Je na oblečení -12% a je to „pinokio12“ Tak si ho užíjte a kdyžtak napište, co jste za to pořídily :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >