Reklama

Kde kupujete obuv a oděv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.02.17 17:33
Kde kupujete obuv a oděv?

Ahojky, jen ze zvědavosti, kde kupujete sobě a mužům oděv a obuv? A kolik měsíčně do bot/oděvu/doplňků investujete?
(na děti se neptám, tam jsou výdaje podobný :lol: )
Díky všem, co napíší :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20515 příspěvků 01.02.17 17:34

V sekáči :mrgreen: Boty většinou na netu - nosíme barefoot. Takže za boty pálky.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 01.02.17 17:38

Deichman, caa, takko, F&F :)

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 01.02.17 17:40

Chlap si kupuje sam kde se mu chce to se nestaram :D sobe mam z maly obuvy (jmeno neznam, ale ja soukroma u nas ve meste zadnej retezec) drahy steely, ty mam roky a vydrzi vse a jinak treba kozacky, sandaly atd kupuju hlavne v deichmanovi (nizky ceny, snadna reklamace). Obleceni kupuju ruzne, nejvic asi teranova, h&m, tally weil, new yorker, nekdy objednam z aliexpress. Nekupuju teda z druhy ruky nemam rada pocit ze to prede mnou uz nekdo nosil :D investuju ruzne, parkrat do roka ty boty to je tak do 2000 a jinak kazdej mesic si udelam radost aspon par kouskama za par stovek :)

elen-ka
Extra třída :D 11898 příspěvků 9 inzerátů 01.02.17 17:41

Tak boty různě - Baťa, Deichman, Humanic, Reiker apod., oblečení F&F, H&M, C&A, M&S. Kolik dáme za měsíc nevím, kupujeme když je potřeba, takže celý rok třeba nic, pak najednou velká suma. Jo a já si občas kupuji věci na sebe i v Lidlu. Mám je na takové jakoby běhání s dětmi do lesa, na hřiště apod.

mjituska
Kecalka 307 příspěvků 01.02.17 17:41

CCC - obuv

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.02.17 17:43

Díky co jste už napsaly, já tedy taky přispěju, deichmann, F&F, Takko a ve sportisimu mě věci a obuv na běhání :dance:
Těšíte se na jaro? Na obnovení šatníku? Nebo neobnovujete? Já jsem na dietce a za odměnu (zhubnutí) si dávám kačky na stranu (manžel mi tam tajně přihazuje :andel: ), tak to utratím do koruny :jazyk:

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 01.02.17 17:44

Tesco, lidl, HaM, Orsay, CaA oblečení a boty sportisimo ;)
Měsíčně obnos nevím, boty kupuji tak dvakrát do roka na běžné nošení, běžecké též 2× do roka, oblečení tak nějak jak je potřeba :nevim:

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 01.02.17 17:45

@Borůvka1990 já mám v plánu akorát koupit nějakou košili a cardigan, ale když neseženu žádný pěkný, tak se nic neděje, oblečení mám hafo ;)

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 01.02.17 17:47

@kaja00 ten cardigan sem ted koupila v tally weil nadhernej :)

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 01.02.17 17:51

@Kriss Tina kolik stál? jestli nevadí :kytka:

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 01.02.17 17:53

@kaja00 puvodne myslim 800, ale maj slevy tak sem za nej dala 300 :D

Pralinka242
Povídálka 16 příspěvků 01.02.17 17:53

Boty Baťa, Ecco - podle toho, jestli jsou na zimu, léto apod. Oblečení Desigual, Takko, Tom Taylor, Gant, Armani, Hilfiger… Prostě kde mě co zaujme. Příteli tedy kupuji spíš dražší a lepší oblečení než sobě :D

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.02.17 17:57
@kaja00 píše:
@Borůvka1990 já mám v plánu akorát koupit nějakou košili a cardigan, ale když neseženu žádný pěkný, tak se nic neděje, oblečení mám hafo ;)

Cardigan taky chystám koupit, ale budu muset osobně, vyzkoušet ;) Bohužel :roll: Né vše mi sedí, mám nesourodou postavu :zed:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.02.17 18:00
@Pralinka242 píše:
Boty Baťa, Ecco - podle toho, jestli jsou na zimu, léto apod. Oblečení Desigual, Takko, Tom Taylor, Gant, Armani, Hilfiger… Prostě kde mě co zaujme. Příteli tedy kupuji spíš dražší a lepší oblečení než sobě :D

Tak tyhle značky jsou na mě moc drahý ;) Ne že bych na to neměla, ale srdce by mi nedovolilo ;) Nicméně třeba Prim hodinky neřeším, děláme si s mužem sbírku :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama